27.04.2015

Naujieji metai transporto sektoriui suteikia naują viltį

TimoCom transporto barometras: Daugiau krovinių per pirmąjį 2015 metų ketvirtį.

(1)

Erkrath 2015.04.27 - po netikėtai silpno paskutinio 2014 metų ketvirčio, šie metai demonstruoja transporto rinkos pakilimą Europoje. Sausio ir vasario mėn. krovinių apimtis buvo didesnė negu per pastaruosius trejus metus. 2015 m. pirmojo ketvirčio pabaigoje, TimoCom transporto barometras parodė 39:61 krovinių ir transporto santykį Europos transporto rinkoje ir suteikia vilčių ateičiai.

Reikėtų grįžti keletą metų atgal, kad pamatytumėme tokią stiprią metų pradžią. Tik 2011 m. sausio mėn. ir pervežimų ir krovinių santykio, ir bendros krovinių apimties skaičiai buvo didesni lyginant su 2015 m. sausio mėn. Tuomet mes pradėjome metus su vidurkį viršijančia 53,8% didesne krovinių dalimi, pasakoja Marcel Frings, TimoCom vyriausiasis atstovas. Nors šie skaičiai žymiai didesni lyginant su 2015 m. sausio mėn., transporto barometras parodė 42% krovinių dalį, o tai yra geriausia pradžia per ketverius metus.

Didesnė bendra krovinių apimtis
Kaip ir tikėtasi, krovinių dalis sumažėjo vasario mėn. Bet taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio.  Pažvelgus iš arčiau, TimoCom transporto barometras rodo 33: 67 krovinių ir transporto santykį, tačiau absoliutūs skaičiai didžiausioje Europos transporto platformoje TC Truck&Cargo® rodo, kad per pirmuosius metų mėnesius buvo paskelbta daugiau negu 700 000 krovinių pasiūlymų lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.  Tuo pačiu metu sumažėjo transporto pasiūlymų skaičius.  Mes manome, kad tokio didelio panaudojimo lygio priežastis yra bendra teigiama ekonominė plėtra Europoje, patvirtina Frings.
42:58 krovinių ir transporto santykis kovo mėn. sustiprina tai, o Marcel Frings tikisi dar didesnio padidėjimo: Antrasis ketvirtis tiesiog klestės. Visa tai yra aišku. Grilio ir sodininkystės sezonas prasideda puikiu pavasario oru, o šventinės Velykų dienos sutrumpino darbo savaites Europos šalyse. Šios tradiciškai stiprios savaitės tęsiasi ir gegužės mėn., o tai reiškia, kad galime tikėtis didesnės krovinių apimties bent dviejose iš trijų antrojo ketvirčio mėnesiuose.
Sužinokite daugiau informacijos apie TimoCom ir transporto barometrą adresu www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų