21.02.2017

Naujiena: TimoCom TruckBan

Didžiausia Europoje transporto platforma siūlo nemokamą portalą kur rasite eisimo apribojimus krovininiam transportui

(1)

Erkrath, Vokietija, 2017.02.22 – Krovininiam transportui Europoje galiojantis eismo apribojimai yra gana sudėtingi. Įvairiose šalyse eismo apribojimus krovininiam transportui tam tikru metų laiku galioja tam tikriems maršrutams, keliams ir greitkelių atkarpoms. Kartais tiksliai žinoti visus apribojimus neįmanoma. Šiuo tikslu TimoCom sukūrė skaidrų portalą TimoCom TruckBan, kuriame 14 skirtingų kalbų pateikiami Europos mastu galiojantys eismo apribojimai krovininiam transportui.

Užtenka pažvelgti į Vokietijos įstatymus, reglamentuojančius krovininiam transportui taikomus eismo apribojimus, kad suprastumėte, kaip tai sudėtinga. Pavyzdžiui, Vokietijoje daugiau kaip 7,5 tonas sveriantys vilkikai ir vilkikai su priekabomis sekmadieniais bei valstybinių švenčių dienomis nuo vidurnakčio iki 22 val. vakaro važinėti keliais negali. Išimtys galioja tam tikras prekes gabenantiems vilkikams. Pažeidus Vokietijos įstatymus, taikoma 120 eurų bauda. Už šį pažeidimą taip pat gali tekti mokėti ir transporto priemonės savininkui. Tokiu atveju pastarasis, atsižvelgiant į reglamentų sąrašą, taip pat turi sumokėti baudą arba 570 eurų. Vasarą galioja kiti reikalavimai, todėl viskas tampa dar painiau. Vokietijoje daugiau kaip 7,5 tonas sveriantys vilkikai ir vilkikai su priekabomis nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 d. nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro negali važiuoti greitkeliais ir valstybiniais keliais. 

Daugiau jokių nesusipratimų

Kiekvienoje Europos šalyje galioja tik jai būdinti vilkikams taikomi apribojimai, todėl tikrai sunku nepasimesti. Viskas dar labiau pasunkėja švenčių laikotarpiu, kai įsigalioja tarptautiniai kelių apribojimai. Didžiausia Europoje transporto platforma puikiai žino šią problemą, todėl sukūrė nemokamą Europoje krovininiam transportui galiojančių eismoų apribojimų portalą TimoCom TruckBan (www.truckban.info). Transporto ir logistikos operatoriai bet kuria iš 14 kalbų bet kada galės rasti reikiamos informacijos apie savaitgaliais, vasarą ar švenčių dienomis Europoje krovininiam transportui taikomus eismo apribojimus. Kad būtų galima aiškiai pamatyti atitinkamus eismo apribojimus, reikia įvesti šalies pavadinimą ir, jei pageidaujama, važiavimo datą. TimoCom TruckBan ypač naudingas transporto vadybininkams  ir vilkikų vairuotojams. Portalas yra puikus įrankis planuojant maršrutą, o dėl mobiliesiems prietaisams pritaikyto formato jį informacijos paieškai vairuotojai gali naudoti važiuodami Europos keliais. 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt. Pasinaudokite TimoCom TruckBan portalu adresu www.truckban.info

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų