17.07.2017

Nuo šiol vilkikų vairuotojai TimoCom programą gali naudoti TomTom Bridge įrenginiuose

Vilkikų vairuotojai krovinius ieško naudodami TomTom Bridge

(4)

Erkrath, 2017 07 17 – Nuo birželio mėnesio TimoCom programa standartiškai įtraukiama į paslaugų paketą TomTom Bridge įrenginiuose – navigacinių sistemų gamintojo TomTom profesionaliems vairuotojams skirtą sistemą. Sunkvežimių vairuotojai, kurie yra TimoCom klientai, prie TimoCom platformos gali prisijungti tiesiai per savo TomTom Bridge įrenginius. Tokio sprendimo dėka, jie gali važiuodami susirasti tinkamus krovinius arba pasiūlyti laisvą transportą.

Transporto platforma kelyje

Visi dažnai darbo reikalais keliaujantys žmonės žino, kaip sunku yra, kai nepavyksta tinkamai valdyti ir užbaigti procesų. Tai ypač aktualu vilkikų vairuotojams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia dirbdami kelyje. Profesionaliems vairuotojams skirta sistema TomTom Bridge yra jungtis tarp vairuotojo ir biuro bei tarp vairuotojo ir kliento. Be TomTom navigacijos sunkvežimiams ir eismo keliuose realiu laiku informacijos, Android platformos pagrindu veikiančiuose prietaisuose taip pat veikia mobilioji programėle.  Viena tokių programų yra didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom. Ji suteikia naudotojams galimybę lanksčiai reaguoti į situaciją: važiuojant rasti visoje Europoje pateiktus krovinių pasiūlymus arba į transporto platformą įkelti informaciją apie laisvą transportą. Viskas vyksta greitai ir lengvai. Integruota programa yra ypač praktiška savarankiškai dirbantiems vairuotojams, nes joje bet kuriuo metu galima rasti atgalinius krovinius arba papildomus pakrovimus. „TimoCom naudotojams tai padeda sutaupyti nemažai laiko. Vairuotojams nereikia naudoti asmeninių išmaniųjų telefonų, kad patikrintų krovinių pasiūlymus. Be to, TomTom Bridge telpa tiek navigacijos, tiek TimoCom programos bei kitos programėlės. Viskas viename įrenginyje“, aiškina TimoCom sprendimų skyriaus vadovas Andrea Di Domizio.

TomTom Bridge – puikus navigacinės ir verslo programos derinys

Pasak TomTom Bridge vyr. pardavimų vadovo, Klauso Burgstallerio, TimoCom programa TomTom Bridge įrenginiui suteikia dar daugiau vertės: „TomTom Bridge sistemos yra kur kas daugiau nei navigacija ir žemėlapiai. Dėl integruotų programų, leidžiančių, įvesti informaciją apie laisvą transportą ir ieškoti krovinių, kaip yra TimoCom atveju, mūsų klientų darbo diena yra gerokai palengvinama ir pritaikoma prie jų poreikių. Būtent tai ir yra mūsų misija – dirbant kartu sukurti visiems naudos suteikiančias technologijas.“

Nuo 2017 m. liepos pradžios TimoCom transporto platformos naudotojai, pasiūlymus galės tvarkyti mobiliuosiuose prietaisuose: naujoji TC Transport Order® programa suskaitmenina transporto užsakymus ir verslo partneriams suteikia galimybę susitarti tiesiai TimoCom transporto platformoje. Tai dar labiau supaprastina bendravimą ir ryšio palaikymą tarp transporto bendrovių ir ekspeditorių.

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.
Daugiau informacijos apie TomTom Bridge rasite www.tomtom.com/de_de/business-and-government/bridge/

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų