Pranešimai spaudai

Čia galite rasti naujausius pranešimus spaudai apie TIMOCOM, mūsų klientus ir veiklos sektorių.

Erkrath, 2020-07-23 – Dėl visą pasaulį apėmusios pandemijos transporto paslaugų sektorius balandį ir gegužę, kai paprastai būna daug krovinių, stipriai susitraukė. „Antrąjį 2020 m. ketvirtį mūsų transporto barometras fiksavo bendrą 45 procentų nuosmukį krovinių pervežimo sektoriuje lyginant su praėjusiais metais“ teigia, TIMOCOM įmonės atstovas Gunnar Gburek. Transporto paslaugų srautai Vokietijos viduje tuo pačiu laikotarpiu sumenko dar labiau.

Skaityti daugiau >

Dėl neužtikrintumo jausmo, kurį sukėlė koronaviruso krizė, Europos transporto rinkoje trumpam laikui staigiai padidėjo krovinių pasiūlymų. „Daugelis įmonių pateikė užsakymus anksčiau, nes baiminosi dėl galimo sienų uždarymo ir kitų apribojimų, susijusių su kova su koronavirusu“ teigia TIMOCOM verslo analitikas Tilman Fecke, komentuodamas iki kovo mėnesio vidurio neįprastai padidėjusį krovinių pasiūlymų kiekį Europos pirmaujančioje krovinių biržoje.

Todėl TIMOCOM fiksavo rekordinį 16 procentų krovinių pasiūlymų padidėjimą per pirmąjį 2020 m. ketvirtį lyginant su praeitais metais. Pervežimų iš ES šalių į Italiją padaugėjo 26 procentais, o transporto priemonių, keliaujančių į Lenkiją, skaičius padidėjo net 53 procentais. Labiausiai kilo sunkvežimių su šaldymo įranga (šaldytuvais) poreikis. Krovinių biržos ataskaitoje matoma, kad pasiekus piką transporto su temperatūros valdymo įranga paklausa pakilo 50 procentų lyginant su praeitais metais.

Skaityti daugiau >

IT įmonė užtikrins, kad pristatymo grandines bei darbą su klientais būtų galima organizuoti dirbant namuose

     ·         IP adreso apribojimai panaikinami, kol situacija nepasikeis 

·         Daugiau nei 5 000 licencijų turėtojų jau pasinaudojo tokia galimybe

·         Mūsų tikslas yra išvengti krovinių pervežimo sutrikimų ir suteikti prieigą prie kasdien atnaujinamų 750 000 krovinių bei laisvo transporto pasiūlymų visoje Europoje

Skaityti daugiau >

KAPPA STAR grupė investuoja į gerą reputaciją turinčias įmones (Serbijoje), kurios yra savo srities lyderės. Pavyzdžiui, „Jaffa“ sausainių fabrikas Crvenkoje ar „Banini“ sausainių ir pyragų fabrikas Kikindoje. Be tradicinių kepinių gamintojų, grupei taip pat priklauso popieriaus tiekimo įmonė FHB, „Ekostar Pak“ įmonė ir nuo 2003 m. veikianti garsi Belgrado kartono gamykla UMKA.

Skaityti daugiau >

Ar verslo susitikimai turi kelti stresą? Žinoma, ne! TIMOCOM puikiai tai žino, todėl norėtų pakviesti Jus kavos „TransLogistica 2019“ parodoje ir aptarti, kuo galėtų būti Jums naudingi Jūsų kasdieniame darbe.

Skaityti daugiau >

TIMOCOM rugsėjį pasikvietė tikrą „blockchain“ ekspertę į savo „LiveTalk“. Sidsel Rytter Løschenkohl įgijo profesinės patirties, dirbdama „Deloitte EMEA Blockchain Lab“ laboratorijoje Dubline ir reguliariai naudodama šią technologiją darbui su bankais ir draudimo bendrovėmis.

Skaityti daugiau >

Š. m. liepos mėnesį Vokietija, Prancūzija ir Beniliukso šalys pajuto pasaulinės ekonomikos sulėtėjimo poveikį. Tai yra naujausi TIMOCOM transporto barometro duomenys, kuriuos IT kompanija naudoja kiekvieną ketvirtį, kad užregistruotų transporto pasiūlymų ir užklausų didžiausioje Europoje krovinių biržoje pokyčius.

Skaityti daugiau >

Dabartinis Europos krovinių vežimo kelių transportu vadovas Anthony Valentine dirba transporto pramonėje jau beveik 30 metų. Prieš ketverius metus kartu su senais kolegomis jis padėjo sukurti ir plėsti „Cargo Overseas“, kurie jau vykdė pasaulinį krovinių pervežimą oru ir jūra, Europos krovinių vežimo kelių transportu skyrių. Jo stiprios komandos dėka, paskirtasis kapitonas nustatinėja naują kursą ir pradeda kelti bangas audringoje „Brexit“ jūroje. 

Skaityti daugiau >

„Geresnis skaitmeninis tinklas transporto pramonėje galėtų žymiai sumažinti esamas problemas, pvz., vairuotojų trūkumą ir didelį važiavimų tuščiomis procentą Vokietijos keliuose“, sako IT paslaugų teikėjas TIMOCOM.

 

Skaityti daugiau >

TIMOCOM nori padėti transporto ir logistikos įmonėms pereiti į skaitmeninį amžių. IT paslaugų teikėjas 2019 m. Transporto logistikos parodoje Miunchene pristatys plačią naujų programų, sąsajų ir partnerių sistemą, kuri skaitmeniniu būdu palaiko logistiką visose transporto proceso srityse. „Norime tokių naujovių, kurios kasdien palengvintų mūsų klientų darbą ir būtų lengvai prieinamos kaip elektros energija iš elektros lizdo“, - sako TIMOCOM įmonės atstovas spaudai Gunnar Gburek.

Skaityti daugiau >

Daugiau jokio laukimo pakrovimo ir iškrovimo rampose: ambicingas tikslas, kurio kartu bendradarbiaudami siekia TIMOCOM ir „Cargoclix“. Susiedamos telematinių įrenginių duomenis ir laiko tarpo valdymą, dvi IT įmonės siekia išspręsti žinomas spūsčių rampose problemas ir nustatyti naują standartą.

Skaityti daugiau >

Erkratas, Vokietija, 2019-05-09 – visi dirbantieji logistikos srityje dalyvaus 2019 m. Transporto logistikos parodoje, vyksiančioje 2019 m. birželio 4–7 d., todėl, žinoma, Miunchene bus ir TIMOCOM, kurių šūkis šiais metais: „Viena sistema. Vienas tinklas. Viena ateitis.“ Pasaulyje didžiausios parodos lankytojai gali apsilankyti A5 salėje prie 317/418 kabinos, kad išbandytų naujai pritaikytą sistemos pradžios puslapį, naujausias

Skaityti daugiau >

Kontaktai spaudai

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

Į viršų

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais. Sužinokite daugiau