27.05.2015

Puiku: Siūlykite transportą internetu su TimoCom

TC eBid® gavo naują BMEnet pripažinimo ženklą

(1)

Erkrath, 27.05.2015 – Europos konkursų platforma, skirta krovinių pervežimo užsakymų paieškai, TC eBid®, turi pripažinimo ženklą "krovinių įsigijimas", kurį suteikė BMEnet GmbH - BME (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. - Medžiagų valdymo, pirkimo ir logistikos asociacija - AMMPL) dukterinė bendrovė. Trečią kartą iš eilės prekybos organizacija atliko TC eBid® kokybės vertimą. Todėl TimoCom Soft und Hardware GmbH tampa sertifikuota bendrove "programinės įrangos ir platformų" srityje. Konkursų platforma suteikia siuntėjams, krovinių ekspeditoriams ir transporto paslaugų tiekėjams galimybę organizuoti transportavimo darbus visoje Europoje.

TC eBid® yra internetinis įrankis, kuris palaiko efektyvumą.
TC eBid® platformoje gamybos ir prekybos įmonės, o taip pat krovinių ekspeditoriai pateikia ilgalaikius krovinių pasiūlymus daliniams ir pilniems užkrovimams. Naudodamiesi konkursams skirta programine įranga, jie gali pasiekti 33 000 aktyvių, patvirtintų transporto paslaugų tiekėjų visoje Europoje. Su TC eBid®, TimoCom klientai gali įgyti papildomų verslo galimybių, geriau planuoti saugumą ir efektyviau išnaudoti savo autoūkio pajėgumus. Ji taip pat gali padėti išvengti trukdžių. Iš esmės, internetinė platforma pagerina transporto pramonės efektyvumą.

BMEnet pripažinimo ženklas
Po sėkmingo kokybės įvertinimo, BMEnet GmbH apdovanojo pripažinimo ženklu, skirtu programinei įrangai ir platformoms. Įvertinimas remiasi standartiniu ir neutraliu kriterijų sąrašu su aiškiai apibrėžtais reikalavimais. Akreditavimas ir pripažinimo ženklas sukuria skaidrią rinką ir pasitikėjimą, kai reikia rinktis programinės įrangos gamintoją.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų