19.08.2020

Ką daryti, jei klientas vėluoja apmokėti sąskaitą?

Trys skolų išieškojimo patarimai, kaip atgauti pinigus už neapmokėtas sąskaitas

Sužinokite daugiau apie skolų išieškojimo paslaugą“

Krovinys nuvežtas, tačiau į sąskaitą sutarta suma nepervesta... Kaip transporto įmonė tikitės, jog užsakovai apmokės sąskaitas, kai prekės bus pristatytos. Tačiau beveik kiekvienai įmonei tenka susidurti su verslo partneriais, kurie vėluoja sumokėti arba visai neapmoka sąskaitos. Jei nebuvo sumokėta iki sutarto laiko, tenka kreiptis į teisininkus. Tačiau neverta ieškoti teisinės pagalbos, kol nėra išnaudoti kiti skolų atgavimo būdai. Pateikiame tris patarimus, ką galite padaryti kaip įmonė, kad atgautumėte pinigus už neapmokėtas sąskaitas.

Prieš pradėdami ilgas ir brangias teisines procedūras pagalvokite – yra lengvesnių būdų atgauti pinigus už neapmokėtas sąskaitas.

1. Išrašykite sąskaitą

Atrodo paprasta, tačiau tai svarbu. Kuo greičiau išrašysite ir nusiųsite sąskaitą klientui, tuo greičiau ji bus apmokėta. Konkrečiai nurodykite iki kada sąskaita turi būti apmokėta. Taip visoms šalims bus aiškios sąlygos, o klientas žinos galutinį terminą, iki kurio reikia apmokėti. Dažniausiai įmonės apmokėti prašo per 30 dienų.

2. Pasikalbėkite su verslo partneriu

Jei užsakovas dar nesumokėjo jums per sutartą laiką, geriausia būtų imtis papildomų veiksmų pačiam. Mažai tikėtina, kad klientas tyčia sulaiko mokėjimą. Geriausia su juo susisiekti. Galite priminti apie neapmokėtą sąskaitą paskambinę arba nusiųsti laišką. Būkite konkretūs ir profesionalūs bei būtinai paminėkite:

kokią paslaugą suteikėte, kokia yra sąskaitos data ir numeris

kokią sumą klientas skolingas

priminkite, iki kada reikėjo apmokėti sąskaitą. nurodydami tikslią datą

nurodykite pasekmes, kurios galimos neapmokėjus sąskaitos

3. Pasinaudokite skolų išieškojimo paslauga

Jei sąskaita neapmokama net po skambučio ar raštiško priminimo, nereikia pasiduoti. Prieš kreipdamiesi į teisininką ar teismą, galite pasinaudoti mūsų skolų išieškojimo paslauga, kad atgautumėte pinigus be teismų. TIMOCOM skolų išieškojimo tarptautiniu mastu paslauga teikiama visoje Europoje ir padeda Smart Logistics System naudotojams, kai tik to prireikia.  Paslauga galima paprastai ir greitai pasinaudoti internetu. Skolų išieškojimo paslaugos teikėjai yra neutrali trečioji šalis, kuri pasitelkia vietine kalba kalbančius asmenis tam, kad padėtų atgauti skolas net 25 kalbomis. TIMOCOM skolų išieškojimo komanda gali didžiuotis sėkmingai išsprendusi daugiau nei 86 % atvejų.

Turite neapmokėtų sąskaitų? Sužinokite daugiau apie TIMOCOM skolų išieškojimo paslaugą be jokių įsipareigojimų ir pasinaudokite mokesčio skaičiuotuvu, kad apskaičiuotumėte potencialius mokesčius. Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje.

Informuok dabar

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų