07.07.2016

Spartesnis mažų krovinių gabenimas su TimoCom

Emdipa plečia veiklą kartu su didžiausia Europos transporto platformoje.

(4)

Erkrath, Vokietija, 2016-07-07. Kai ispanų ekspeditorius „Emdipa“ gauna užsakymą kuo greičiau iš Ispanijos į Šveicariją atvežti dopingo testus, jų 20 darbuotojų tai visai nenustebina. Maža įmonė yra garsi tuo, kad atlieka neįprastus ir greitus pervežimo darbus. Taip įrodydama, kad ne tik didelės įmonės geba atrasti savo nišą ir sėkmingai veikti.

Geri dalykai būna mažose pakuotėse, visada yra pasiruošę

Emdipa 1986 įkūrė generalinis direktorius Sergio Jiménez. Įmonė savo biurus turi Madride, Barselonoje ir Vitorijoje. Įmonė turi savo transporto priemones ir dirba su 20 išorinių partnerių. Tai leidžia jiems išpildyti savo pažadus: "Mes vežame tai, ką jūs norite, kada norite ir kur norite." Tai yra šiai įmonei būdinga savybė. Visame pasaulyje ir bet kuriuo metu, jie veža nuo mažiausių iki didžiausių krovinių, taip atitikdami savo klientų pageidavimus.

Sergio Jiménez tikrai rūpi jo klientai, todėl jis visada dirba, kad jie būtų patenkinti: "Klientai, duodami mums darbo, neturi dėl nieko jaudintis. Mes esame prisitaikę patenkinti jų poreikius ir pasirūpinti visais būtinais procesais. Jei mes perduodame užsakymą subrangovams, kai tik darbas yra atliktas, mes atliekame patikrinimą, kad pažiūrėtume, kaip pavyko atlikti darbą, ar viskas vyko sėkmingai. Mes taip pat siūlome 24 val. veikiančią pagalbą telefonu." Jiménez rūpi ne tik klientai. Jis taip pat rūpinasi kroviniais ir vežėjais. "Mūsų įmonės filosofija yra optimizuoti savo veiklą, nuošalyje nepaliekant savo klientų, krovinių ir vairuotojų. Mes dedame visas pastangas, kad krovinį pristatytume laiku ir be jokių trukdžių, taip pat rūpinamės savo vairuotojais, pavyzdžiui, įsitikindami, kad jie išnaudoja privalomas poilsio pertraukas. Tai reiškia, kad mes atliekame savo darbą, užtikrindami visų, susijusių su darbu, gerove." Pats keisčiausias įmonės darbas buvo atvežti vieno garsaus futbolo žaidėjo pamirštus batelius į kitą dieną vyksiančias svarbias rungtynes.  Dėl gerų Emdipa santykių su partneriais, bateliai, po vežimo kelių ir oro transportu, buvo pristatyti laiku. Dėl tokių specifinių darbų generalinis direktorius savo krovinių pervežimo įmonę aprašė taip: "Mes atliekame darbus, kurių neatliktų kiti."

Pasiūlymų suderinimas ir nauji verslo ryšiai per TimoCom

Emdipa yra patenkintas TimoCom klientas. Po šešių metų paslaugų naudojimosi, ši įmonė puikiai žino, kokius privalumus siūlo didžiausia transporto platforma Europoje. "TimoCom naudojamės kasdien, kad optimizuotume savo darbų eigą. Krovinių birža padeda išvengti važinėjimo be krovinių ir atrasti tinkamus krovinius grįžtant atgal, ypač šiuo metu, kai dirbame visoje Europoje. Tai ne tik sutaupo išlaidas, bet ir padeda papildomai užsidirbti. Ir tai dar ne viskas: TimoCom padėjo išplėsti savo veiklą Europoje, o internetinis transporto katalogas suteikė mums naujų, svarbių verslo parnerių, su kuriais dirbame jau kurį laiką", teigia Jiménez. Emdipa įmonei dvi pagrindinės biržos funkcijos suteikė tikros pridėtinės vertės: "Dėl specialių darbų, kuriuos mes atliekame, mums ypač padeda filtravimo funkcija ir automatinė atnaujinimo sistema. Mes visada galime įvesti tai, ko mes esamu laiku ieškome ar ką siūlome, todėl mes nepraleidžiame nei vieno naujo pasiūlymo", prideda Jiménez

Emdipa yra puikus pavyzdys, kad TimoCom transporto platforma yra naudinga ir gali padėti bet kokio tipo krovinių vežėjams – ar tai būtų dideli, maži, įprasti ar neįprasti kroviniai.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom ir Empida rasite www.timocom.lt ir www.emdipa.com.

 

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų