07.04.2017

Su naujuoju TimoCom paslaugų tinklaraščiu naudotojai gali būti sumanesni

Nuo šiol TimoCom Update Pool rasite su transporto platforma susijusių patarimų ir pasiūlymų

(2)

Erkrath, Vokietija, 07.04.2017 – Krovinių siuntėjai, ekspeditoriai ir vežėjai TimoCom platformą kasdien naudoja krovinių bei transporto pasiūlymų paieškai. Vis dėlto, daugelis žino tik nedidelę dalį platformos funkcijų ir praleidžia progą pasinaudoti visais verslui siūlomais privalumais. Naujasis TimoCom paslaugų tinklaraštis „Update Pool“ yra puiki pagalbos priemonė.

"Vienas sutaupo daugiau laiko ir padidina apyvartą, jeigu išnaudoja visą transporto platformos potencialą“, aiškina Gunnar Gburek, TimoCom kompanijos spaudos atstovas.  Nuo šiol galima naudotis greita pagalbos priemone – TimoCom paslaugų tinklaraščiu – „Update Pool“. Šiame puslapyje IT paslaugų teikėjas aprašo visas naujoves bei pateikia pagrindinę informaciją apie transporto platformą.  Čia naudotojai gali rasti detalias instrukcijas su nuotraukomis iš programos bei trumpą mokomąją medžiagą. Pasak Gburek, pavadinimas „Update Pool“ apibūdina paslaugų tinklaraščio paskirtį: „Tinklaraštyje rasite naudingos naujausios informacijos apie transporto platformos naudojimą, todėl naudotojai visada turi aktualiausia informaciją“.

Dažniausi klientų prašymai yra mūsų kasdienės veiklos dalis

Didžioji dalis atnaujinimų yra atliekami atsižvelgus į TimoCom klientų prašymus. Kitaip tariant, jie aktyviai kuria savo pačių darbo įrankį. Nesvarbu, ar prašymai susiję su paieškos funkcija, geresnėmis maršruto planavimo galimybėmis ar šablonų kūrimu, turėdami žinių, sukauptų skaitant atnaujinimų banką, TimoCom naudotojai gali greičiau, lengviau ir saugiau sudaryti transportavimo sutartis.  Pavyzdžiui, gamybos ir prekybos sričių klientai gali detaliau aprašyti savo krovinius, nurodydami visas pakrovimo ir iškrovimo vietas. Matydami tokią išsamią informaciją krovinių vežėjai žinos, ar gali imtis tokio transportavimo užsakymo, ar ne, galės mažiau laiko praleisti derinant smulkmenas telefonu ir greičiau ras tinkamus užsakymus. Kai kasdien į transporto platformą įkeliama iki pusės milijono krovinių ir transporto priemonių pasiūlymų, toks tikslus aprašymas yra labai svarbus. Kitas klientų inicijuotas patobulinimas yra krovinių ir transporto priemonių paieška pagal atskiras datas ar laikotarpius. Nuo šiol atlikę vos vieną paiešką klientai gali suplanuoti visą savo darbo savaitę. Dėl to nebereikia atlikinėti daug laiko užimančių individualių užklausų.

Atnaujinimai, funkcijos ir pagrindinė informacija – vienu žvilgtelėjimu

TimoCom klientai ir visi tie, kam įdomu, kur galima rasti naujas funkcijas bei kaip jas panaudoti, viską gali sužinoti reguliariai lankydamiesi adresu updatepool.timocom.com.

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt ir https://updatepool.timocom.com/lt/update

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų