09.11.2016

Tyrimas: TimoCom transporto platforma mažina anglies dioksido (CO2) emisiją

Su TimoCom stipriai mažėja išmetamo CO2 kiekis ir didėja pelnas

(3)

Erkrath, 09.11.2016 – Dėl savo universalumo didžiausia Europoje transporto platforma smarkiai prisideda prie aplinkos apsaugos ir leidžia optimizuoti transporto priemonių naudojimą. Italijos įmonė „GreenRouter“ neseniai ištyrė logistikos programinės įrangos įtaką išmetamo CO2 kiekiui bei ekonominį efektyvumą, formuojantį ateities tendencijas.

Jokio neatitikimo tarp ekologijos ir ekonomikos

TimoCom klientas, Italijos transporto ir logistikos įmonė „Ernesto Rampinini srl“, įvertino gamtinių išteklių naudojimą sunkvežimių panaudojimo efektyvumo bei nuvažiuotų kilometrų atžvilgiu. Kad rezultatai būtų tikslūs, buvo vertinti du skirtingi laikotarpiai: 1999–2003 m. laikotarpis, kai įmonė nesinaudojo IT paslaugų teikėjo programomis ir laikotarpis nuo 2004 m., kai buvo pradėta naudoti TimoCom transporto platforma.

Naujai įsteigta Italijos įmonė „GreenRouter“ naudojo tokio paties pavadinimo priemonę, skirtą išmatuoti ir išanalizuoti atskirų logistikos įmonių tiekimo grandinėse išmetamo anglies dioksido (CO2) emisiją. Atvejo tyrimas parodė, kad pirmuosius dvejus metus naudojant TimoCom, išmetamo CO2e (anglies dioksido ir ekvivalentiškų išmetamųjų dujų) kiekis sumažėjo 23 % vienam nuvažiuotam kilometrui, lyginant su ketveriais metais, kai didžiausia Europoje transporto platforma nebuvo naudojama. Taip pat pagerėjo transporto priemonių panaudojimo efektyvumas (30 %). Tai patvirtina TimoCom gaminių veiksmingumą ir reiškia, kad tuščiai nevažiuodami klientai savo pelną padidina 15 %. Įvertinus tai, kad TimoCom galima naudotis už fiksuoto dydžio mokestį, o transporto priemones valdyti iš kelių darbo vietų, galima daryti išvadą, kad aplinką tausojančios technologijos nebūtinai yra brangios ar mažina pelną.   Priešingai. 

Ekologiška logistika prasideda nuo biuro, o ne nuo kelio

Be klasikinės krovinių ir transporto priemonių valdymo funkcijos, leidžiančios išvengti aplinkos taršos ir brangiai kainuojančių tuščių važiavimų, kitos „TimoCom“ pritaikymo galimybės gali būti aplinką tausojančių priemonių dalimi.

 

Viena iš jų yra naujoji įmonės profilio funkcija „Dokumentai“. Įkeliant dažnai naudojamus ir transportavimo procesui būtinus dokumentus, dispečeris sutaupo nemažai brangaus laiko. Be to, dokumentų skaitmeninimas sumažina popieriaus poreikį ir taip leidžia sutaupyti brangių išteklių. 

TimoCom Messenger programa taip pat yra integruota į platformą. Naudodami šią programą naudotojai gali kalbėti su potencialiais verslo partneriais ar siųsti pasiūlymus. Vienu metu gali vykti keli pokalbiai, todėl padidėja tikimybė, kad transportavimo paslaugų sutartis bus sudaryta greitai, bus išvengta tuščių važiavimų, padidės apyvarta, sumažės degalų suvartojimas ir anglies dioksido (CO2) emisiją.

Labai svarbu, kad kiekviena tiekimo grandinėje esanti įmonė išanalizuotų ir persvarstytų savo aplinkos apsaugos procesus. Tie, kurie yra atviri naujoms efektyvumą didinančioms technologijoms, sėkmingai įžengs į Pramonė 4.0 erą ir užtikrins savo konkurencingumą. Naudodamos specialius sprendimus, pavyzdžiui, TimoCom transporto platformą, šios įmonės taip pat tiesiogiai palaiko ekologiškos logistikos idėją bei vieną svarbiausių skaitmeninės eros aspektų.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie TimoCom, apsilankykite adresu www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų