19.10.2016

Tarptautinė komercinio transporto paroda IAA 2016 - sumanūs skaitmeniniai sprendimai

TimoCom transporto platforma pokyčių laikais

(1)

TimoCom dalyvavo 66-ą kartą rengiamoje tarptautinėje Hanoverio komercinio transporto parodoje IAA 2016. Pasaulinėje transporto, logistikos ir mobilumo parodoje tapo aišku, kad didžiausia Europoje transporto platforma yra pasiruošusi skaitmeninei logistikos ateičiai.

Svarbiausias TimoCom metų įvykis

2016 m. tarptautinėje parodoje įmonės šūkis buvo „Į priekį varomi idėjų“. Visą savo dėmesį TimoCom skyrė šiai koncepcijai ir pristatė išskirtinę jau iš anksto spėliotą naują didžiausios Europoje transporto platformos funkciją – į verslo katalogą integruotą dažnai naudojamų dokumentų įkėlimo ir atsisiuntimo funkciją, dėl kurios dokumentų siuntimas faksu ir el. paštu tapo istorija. Pagrindine šių metų parodos tema buvo skaitmeninimas. Dar vienas svarbus aspektas buvo TimoCom dokumentų funkcija.

Transportas ir logistika neturi ribų

Be maždaug ketvirčio milijonų suinteresuotų lankytojų, svari dar viena detalė – šių metų transporto parodoje dalyvavo dar daugiau šalių atstovaujantys dalyviai. Daugiakalbės TimoCom komandos džiaugsmui kas trečias lankytojas iš 215 000 buvo užsienietis. Šiai komandai pavyko su kiekvienu iš jų palaikyti šiltus santykius. Šį aspektą įmonės atstovas Marcel Frings paaiškino taip: „Sukūrus didžiausią Europoje transporto platformą mums svarbu surasti naujų klientų ir supažindinti juos su daugybe TimoCom platformos privalumų bei gimtąja jų kalba teikti visokeriopą pagalbą kelionėje į logistiką 4.0.“

TimoCom transporto platforma suteikia pridėtinės vertės kiekvienam transporto rinkos dalyviui. Vežėjai, krovinių ekspeditoriai bei gamybos ir prekybos bendrovės Hanoverio parodoje įrengtame TimoCom stende įsitikino šios platformos privalumais.

 Daugiau informacijos apie TimoCom galite rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų