19.01.2015

TimoCom įvertinimas: 100 mobiliojo naudojimo dienų

Naudotojai, kurie naudojasi išmaniaisiais telefonais arba planšetiniais kompiuteriais, turi prieigą prie viešųjų pirkimų platformos

(1)

Erkratas, 19.01.2015 -  2014 metų tarptautinėje komercinio transporto parodoje IAA Hanoveryje IT kompanija TimoCom pristatė savo "mobiliąją prieigą". Naudotojai prie savo TimoCom paskyros gali prisijungti bet kur ir naudoti sutartinius TimoCom produktus savo mobiliuosiuose prietaisuose. Dabar paslaugos teikėjas atskleidžia pirmuosius skaičius.

Nors  prieiga buvo pradėta naudotis tik prieš 100 dienų, vyriausiasis įgaliotinis Marcelis Frings'as jau gali pateikti teigiamus skaičius:  "Nemokama transporto barometro programėlė padeda transporto specialistams visą darbo dieną. Jeigu Jūsų vartotojams yra reikalingas atgalinis krovinių gabenimas arba sandėlis, jie nori sekti transporto priemonę arba jiems reikia surasti transporto paslaugų teikėją, jie tiesiog paprastai, naudodamiesi  planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu, prisijungia prie mūsų programos." Sėkmę akivaizdžiai parodo vartotojų skaičius. "Per pirmąsias dvi savaites mes suteikėme prieigą daugiau kaip 1 500 vartotojų Vokietijoje. Vartotojų skaičius taip pat auga ir kitose šalyse. Įdomu tai, kad Vengrijoje ir Slovėnijoje yra ypatingai daug mobiliųjų prietaisų gerbėjų", sako Frings'as.

Vienas realaus gyvenimo pavyzdys
Vežėjų bendrovė “Spezialtransporte Werner Rinklef” iš Viunsdorfo, Vokietija, tapo mobiliąja vartotoja nuo pirmosios minutės. Dviejų žmonių kompanija kartu užsiima verslu jau 28 metus. “Werner Rinkelf” yra įsitikinusi, kad mobilioji prieiga turi daug puikių privalumų, ypač mažoms bendrovėms: "Mano žmona ir aš daug keliaujame ir mes dirbame ne biure, dažnai – sunkvežimyje.  Naudodamiesi mobiliąja prieiga savo planšetiniame kompiuteryje, mes galime surasti krovinių ir grįždami namo. Neseniai, grįždami namo ir vis dar važiuodami greitkeliu, mes lengvai suradome krovinį. Kol aš vykdžiau kitą užsakymą, jį surado mano žmona. Man tikrai patinka, kad programa veikia taip pat gerai, kaip ir kompiuteryje. Dabar netgi vakare, žiūrėdami televizorių ar ruošdami vakarienę, galite surasti krovinius kitai dienai."

Saugiau nei kreditinė kortelė
Be to, kad mobiliąja prieiga yra lengva naudotis, Frings'as pabrėžia specialias saugumo priemones: "Jeigu norėtumėte susiplanuoti savo darbo grafiką būdami ne biure, o bet kur kitur, savo mobiliajame prietaise, naudodamiesi prisijungimu prie TC Login, prisijunkite prie savo paskyros ir įveskite asmeninį PIN kodą.  Tai toks pat principas, kaip su banko kortele, bet netgi dar saugesnis. Prisijungimas prie TC Login, asmeninis PIN kodas ir atitinkamas mobilusis prietaisas yra visi tarpusavyje sujungti. Jeigu trūksta vienos dėlionės dalies, prisijungti prie TimoCom yra neįmanoma. Tai yra puikus saugumo privalumas mūsų klientams."

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų