19.07.2016

TimoCom aštuntą kartą suteiktas „Geriausio prekės ženklo“ apdovanojimas

Apdovanotas TimoCom Rinkodaros skyriaus direktorius Christof Thesinga

(1)

Erkrath, 2016-07-19– Tai oficialu: TimoCom ir vėl buvo suteiktas ,,Geriausio prekės ženklo“ apdovanojimas „Krovinių ir transoirto biržos“ kategorijoje. Vokiškų žurnalų lastauto omnibus, trans aktuell ir FERNFAHRER skaitytojai kasmet renka geriausias komercines transporto priemones ir prekių ženklus

ETM leidyklos įsteigtas apdovanojimas pagerbia inovatyvių produktų ir paslaugų vystymui transporto industrijoje skirtas pastangas. Rinkodaros skyriaus direktorius Christof Thesinga atsiėmė apdovanojimą šventinėje ceremonijoje Štutgarte, Vokietijoje: „Geriausio prekės ženklo“ apdovanojimas teikia ir visada teiks mums didelę garbę. Tai patvirtinimas, kad mūsų atsidavimas buvo to vertas. Šiais metais tai yra aiškus ženklas, kad tiesioginis bendravimas su klientais atsiperka."

 

Bendraujantis ir skaidrus.

Pasak Thesinga, viena iš priežasčių balsuoti už Informacinių technologijų įmonę yra tiesioginis bendravimas su klientais. Daugiau nei 50 darbuotojų iš įvairių šalių kasdien susisiekia su 2000 TimoCom naudotojų, kalba apie platformos veiklą ar atsako į su transporto verslu susijusius klausimus. Kalbant apie socialinius tinklus, TimoCom Facebook paskyra tapo pačiu svarbiausiu socialiniu kanalu, suteikiančiu galimybę susisiekti su klientais realiu laiku. Niekas neįtikina geriau nei tiesioginis ir asmeniškas atsakymas Facebook'e, aiškina rinkodaros ekspertas. "Mūsų Socialinės žiniasklaidos komanda reguliariai prašo mūsų klientų išsakyti savo nuomonę apie mūsų transporto platformą."

 

Šis skaitmeninis apsikeitimas ne tik motyvuoja klientus, bet yra ir dalis mūsų kompanijos filosofijos, todėl yra itin svarbus mūsų darbuotojams. Nestebina ir tai, kad TimoCom darbuotojas pažadėjo nušokti nuo 5 m. aukščio nardymo bokšto su kostiumu, jei vėl laimės apdovanojimą. Įsitikinkite patys, kad jis iš tiesų nušoko - aišku, tai galite padaryti TimoCom Facebook paskyroje.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų