11.04.2017

TimoCom bendradarbiauja su Kroatijos aukštojo mokslo institucijomis

Remiame jaunuosius talentus, bendradarbiaudami su Kroatijos aukštojo mokslo institucijomis

(1)

Erkrath, Vokietija, 11.04.2017 – didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom bendradarbiauja su daugiau kaip 90 aukštojo mokslo institucijų visoje Europoje, įskaitant septynis profesinio rengimo centrus ir universitetus Kroatijoje. Šiose mokslo įstaigose IT paslaugų teikėjas reguliariai rengia pristatymus bei organizuoja seminarus. Tikslas – rengti naujus logistikos srities darbuotojus atsižvelgiant į esamus darbo rinkos poreikius.

Vykdant naująją „Erasmus+“ programą „Perpetuum mobile 3“, devyni mokytojai iš Kroatijos profesinio rengimo centrų kovo pabaigoje apsilankė pagrindiniame TimoCom biure Erkrath mieste, netoli Diuseldorfo. Jie dalyvavo pristatymuose ir seminaruose, kuriuose buvo akcentuojama, kad nuolatiniai pokyčiai bei lankstumas tiek asmeninėje, tiek techninėje srityje yra visų funkcionalių logistikos priemonių („Perpetuum mobile“) pagrindas.

TimoCom remia studentų projektus

Prasidėjus dienai, TimoCom rinkodaros asistentė Ana Domanovic bei TimoCom Pietų ir Rytų Europos regiono vadovė Tina Pandza surengė pristatymą  „Transporto pramonės IT pavyzdys – TimoCom, skirtą,Varaždino profesinio rengimo technologijų ir eismo centro, Čakoveco profesinio rengimo ekonomikos centro ir Zagrebo profesinio rengimo kelių transporto centro atstovams.

Seminaro metu, buvo mokoma, kaip, naudojantis transporto platforma, lanksčiai reaguoti į nuolat besivystančią logistikos ir rinkos situaciją. Dalyviai suprato, kaip svarbu kuo greičiau prisitaikyti prie naujų sąlygų, pavyzdžiui, spartėjančio skaitmeninimo, tarptautinio tinklo plėtros bei numatyto skaidrumo lygio.

Dėmesys tarpdisciplininiam mobilumui

Mokytojai, dalyvavę TimoCom seminare, galės panašius seminarus rengti ir savo studentams. Tai sėkmingo dalyvavimo „Erasmus+“ programoje dalis. Šioje programoje didelis dėmesys skiriamas mobilumui logistikoje,  techniniams pokyčiams, spartėjančiam skaitmeninimui bei kultūrinių ir geografinių ribų peržengimui. TimoCom, turinti iš daugiau kaip 36 000 transporto, logistikos bei gamybinių įmonių, veikiančių 44 Europos šalyse, sudarytą tinklą, yra puikus partneris „Erasmus+“ programoje dalyvaujantiems studentams.

Varaždino profesinio rengimo technologijų ir eismo centro mokytoja Darinka Lončar Kočić pritaria: „TimoCom suteikia galimybę naudotis transporto platforma kasdieniniame mokymo procese. Šiandien turėjome galimybę susipažinti su TimoCom funkcijų naujovėmis. Tai reiškia, jog mūsų studentai galės įgyti įgūdžių, kurių reikalauja šiandieninė darbo rinka.“

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite adresu www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų