21.12.2016

TimoCom darbuotojai išdalino kalėdines dovanas Moldavijos vaikams

Nepasiturintiems vaikams išdalintos 146 dovanos

(1)

Erkrath, Vokietija, 2016 12 21 – Kalėdinis dovanų karavanas (Weihnachtspäckchenkonvoi) pajudėjo iš Vokietijos ir pro Rumuniją pasiekė Moldaviją. TimoCom darbuotojas ir vilkiko vairuotojas Jochen Dieckmann vasarą jau antrą kartą kvietė kolegas aukoti dovanas. Gruodžio pradžioje vaikams išdalintos 146 dovanos.

Nuo darbuotojų vaikų vaikams

2016 m. vasarą darbuotojai apsidžiaugė išgirdę, kad TimoCom ir vėl rems kalėdinį dovanų karavaną.  Jau antrą kartą rengiamoje akcijoje visi norėjo dalyvauti ne tik dėl teigiamos Pono Dieckmann patirties iš praėjusių metų. Didžiausia paskata iš visų buvo galimybė patiems rinkti dovanas ir žinoti, kad jos pasieks iš anksto numatytas vietas.

Daugelis darbuotojų pasinaudojo proga kartu su savo vaikais kalėdines dovanas supakuoti vasarą bei tuo pačiu paaiškinti jiems, kad kai kurie berniukai ir mergaitės gyvena nepasiturinčiai. Į batų dėžutes supakuoti drabužiai, žaislai, higienos reikmenys, saldumynai ir ilgo galiojimo maisto produktai, spaudžiant 9 laipsnių šaltukui, prieš keletą savaičių pasiekė vaikus.

Laimingoms Kalėdoms

Du iš keturiasdešimties dovanomis pakrautų vilkikų Moldavijoje susitiko po ilgo 44 valandas trukusio važiavimo. Dalį krovinio sudarė 146 TimoCom darbuotojų paruoštos dovanos. Jos buvo išdalintos „Sepranta“ (liet. viltis) asociacijos globojamiems vaikams.

„Sepranta“ pavadinimas yra labai reikšmingas“, sako šios patirties vis dar sujaudintas Jochen Dieckmann. „Asociacija rūpinasi našlaičiais ir benamiais vaikais. Kasdien vaikai svajoja būti įvaikinti. Savuoju kalėdiniu dovanų karavanu bent jau atnešame dalelę laimės. Tą, ką kiti vaikai gauna per Kalėdas. Mažųjų dėkingumo neįmanoma išreikšti žodžiais. Manau mažieji tokias akimirkas brangins taip, kaip ir aš.“

TimoCom įmonė ir visi jos darbuotojai labai džiaugiasi sulaukę šiltų atsiliepimų ir taip pat šiltai nusiteikę siunčia šventinius linkėjimus.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų