12.06.2015

TimoCom krovinių birža gavo apdovanojimą

TC Truck&Cargo® gavo BME pripažinimo ženklą

(1)

Erkrath, 12.06.2015 - Europoje pirmaujanti krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo®, priklausanti TimoCom, buvo apdovanota BME pripažinimo ženklu už "transporto pirkimus". Tai antrasis TimoCom produktas, kurį sertifikavo BMEnet GmbH, BME (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. - Medžiagų valdymo, pirkimo ir logistikos asociacija - AMMPL) dukterinė bendrovė.

Mes ypač džiaugiamės BME pažymėjimu, kadangi jis parodo, kad TimoCom krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo® siūlo ne tik įvairius produktus, bet taip pat ir kokybės standartą. Tai rinkoje unikali kombinacija, kai kalbama apie transporto platformas, teigia TimoCom vyriausiasis atstovas Marcel Frings. Kadangi prieš kurį laiką trumpalaikių sandorių rinkos platforma tapo prieinama klientams, veikiantiems gamybos ir prekybos srityse visoje Europoje, TC Truck&Cargo® platformą BMEnet GmbH tikrino pagal objektyvius ir standartizuotus kriterijus.
Rezultatas: Pagal BMEnet GmbH ataskaitą, "krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo® suteikia transporto paslaugų tiekėjams ir klientams papildomas verslo galimybes ir padeda optimizuoti pajėgumų panaudojimą per transporto pirkimus. Tai padeda išvengti važiavimų be krovinio, o tai prisideda ir prie aplinkos apsaugos. Be to, TC Truck&Cargo® siūlo kitas papildomas funkcijas, kurios TimoCom klientams palengvina kasdienį darbą."
Paprastai tariant, tai reiškia: Jeigu krovinių gabenimo bendrovės ieško efektyvios programinės įrangos sistemos savo logistikai, TimoCom galės pasiūlyti kokybiškų ir skaidrių paslaugų tiekėją.

Dvigubas TimoCom sertifikavimas
Sertifikavus TC Truck&Cargo® platformą, TimoCom Soft- und Hardware GmbH tapo du kartus sertifikuota bendrove "Programinės įrangos ir platformų" srityje. TC eBid® internetinė visos Europos transporto konkursų platforma buvo patikrinta anksčiau. Ji buvo apdovanota BME prižinimo ženklu už "transporto pirkimus" 2010 metais. Šiuo atveju, BME taip pat pabrėžia puikų efektyvumą, patogumą vartotojui ir rinkos skaidrumą.

BMEnet pripažinimo ženklas: Sertifikuoti kokybės standartai
BMEnet GmbH pripažinimo ženklas įteikiamas integruotiems programinės įrangos ir platformų sprendimams, kurie optimizuoja pirkimus ir logistiką. Įvertinimas remiasi standartinių ir neutralių kriterijų sąrašu su aiškiai apibrėžtais reikalavimais. Dėl šios priežasties, rinka tampa skaidresnė kai kalbama apie tinkamos programinės įrangos pasirinkimą. Vartotojai yra tikri, kad gauna programinę įrangą, atitinkančią kokybės standartus. Kita vertus, sertifikuoti tiekėjai, turi solidų savo produktų kokybės įrodymą.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų