01.06.2015

TimoCom pristato naują produktą parodoje "Transport Logistic 2015"

Rinkos lyderis švenčia savo sėkmę su trigubu "VALIOOO"

(3)

Erkrath, 2015.06.01 - Traukinių mašinistų streikas apsunkino kelionę į parodą. Visi automobiliai nuomos punktuose išnuomoti, o taksi perpildytos. Tai tikrai neatrodo kaip idealios sąlygos sėkmingai prekybos mugei. Tačiau: Parodoje apsilankė 55,000 lankytojų, o šių metų paroda "Transport Logistic" buvo sėkmingiausia ne tik organizatoriams, bet ir TimoCom, didžiausios transporto platformos Europoje tiekėjui. Naujasis produktas, kurį TimoCom pristatė prekybos parodoje žada sėkmę, kai kalbama apie laiko taupymą.

Greičiau, aukščiau, toliau
Įsivaizduokite TimoCom prezentaciją mugėje: Didžiulis dviaukštis stendas. Komanda, kuri puikiai dirba kartu. Naujas produktas - ir labai svarbus klausimas:

 Ar žinote TimoCom? Tai klausimas, kurį darbuotojai uždavė keletui tūkstančių mugės lankytojų ir kuris paskatino pokalbius su ilgalaikiais klientais, pradedančiaisiais klientais, naujokais ir spaudos atstovais iš įvairių šalių. Nieko stebėtino, kad kartais stendas buvo pilnutėlis. Žinoma, jie kalbėjo apie TimoCom "pagaminta Vokietijoje" produktus, tačiau komanda taip pat džiaugėsi galimybe išgirsti klientų norus ir pasiūlymus, tuo tarpu antrajame aukšte patenkinti klientai galėjo mėgautis spalvingais vaisiniais kokteiliais. Jie buvo šviežiai paruošti kaip sveiki užkandžiai. Iš viso buvo patiekta apie 1 000 tirštųjų kokteilių. Neįtikėtina, kokie užimti buvome! TimoCom darbuotojai, dar vadinami "Timos", buvo nustebę ir labai patenkinti sėkme.

Po tamsos visada ateina šviesa.
Klientai klausė, "Ar galite paaiškinti savo naująjį produktą?" Kadangi skrajutės ant stalų pristatė naująjį produktą šūkiu "VALIOOO! Atraskite TimoCom naujovę." Tai sąsaja tarp krovinių biržos TC Truck&Cargo® ir sekimo sprendimo TC eMap®. Ypatingas dėmesys: Vartotojai gali paspausti ant transporto priemonės ir pridėti ją kaip naują maršruto pradinį tašką TC eMap® platformoje. Netrukus vartotojai galės atlikti paiešką ir parodyti krovinių pasiūlymus TC Truck&Cargo® platformoje 200 km spinduliu. Klientai, kurie naudoja mūsų sekimo sprendimą ir jau įkėlė savo transporto priemones, pamėgo naująją funkciją, kadangi dabar jiems reikia pasirinkti tik transporto priemonės GPS  įrenginį ir iš karto pamatys visus krovinius, esančius netoli sekamos transporto priemonės. Tai reiškia, kad nebereikia įvesti adreso rankiniu būdu.  Ši funkcija taupo vertingą laiką, kurio nuolat trūksta šioje pramonėje. Tokias mintis dėstė TimoCom darbuotoja Evangelia Hatzes.

Kalbant apie laiką - prekybos mugės pabaigoje visų galvoje išlieka tokios pagyros: Be TimoCom mūsų bendrovės veikla sustotų. Jūs esate geriausi. VALIOOO!

Sužinokite daugiau TimoCom svetainėje adresu www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų