24.07.2013

TimoCom reklamai pasitelkėme vežėjus

Originalus reklaminis projektas

(1)

Naujais IT produktais nuolat garsėjanti TimoCom naujovių siekia ir bendradarbiavimo su savo klientais srityje. Interneto socialiniame tinkle Facebook bei vaizdo įrašų svetainėje YouTube neseniai paskelbtas naujas reklaminis projektas. Tai krovinių ir vežėjų biržos TC Truck&Cargo® bei kliento – UAB Hellman Worldwide Logistics Lietuva – bendras projektas, pirmasis toks TimoCom istorijoje.

Reklaminiame filme įmonės Hellmann Worldwide Logistics direktorius Tomas Zdanavičius glaustai pristato įmonės istoriją bei veiklą Lietuvoje ir pasakoja, kas lemia milijoninių pelnų augimą kasmet. „Augimą lemia daug dalykų: kompanijos tinklo padalinių sinergija, požiūris į klientą, tinkamai atrinktas personalas“, - pažymi klestinčios bendrovės vadovas. Drauge jis pabrėžia, jog vadybininkų darbas šiandien yra neįsivaizduojamas be krovinių ir transporto biržų. Hellmann Worldwide Logistics Lietuva daugiausiai krovinių turi Vokietijoje, todėl įmonės vadybininkai laisvo transporto pirmiausia dairosi TC Truck&Cargo® krovinių ir transporto biržoje. Būna, kad skambučių sulaukiama vos paskelbus apie krovinį. Pasak T. Zdanavičiaus, dėka TimoCom kompanijos jų įmonės transportas juda efektyviau, ypač Vakarų Europoje ir iš jos į Rusiją.

Reklaminis filmukas trunka vos pusantros minutės, tačiau kūrybos procesas nuo idėjos iki galutinio rezultato užtruko ne vieną mėnesį. Kaip video buvo kuriamas, iš dalies atspindi TimoCom Facebook tinklaraštyje paskelbtos nuotraukos - dirbo net keli operatoriai, vaizdo kamerai buvo patiesti bėgiai; filmavime dalyvavo būrys žmonių – ne tik bendrovės direktorius, bet ir vadybininkai, vairuotojai, net administratorė, juk vaizdai reklaminiame filmuke keičiasi kas sekundę.

TimoCom Rinkodaros skyriaus Baltijos šalims vadovas Denisas Pašala bendru reklaminiu produktu su Hellmann Worldwide Logistics yra patenkintas ir mano, jog panašių vaizdo filmukų galėtų atsirasti ir daugiau. Linkėdamas visiems malonaus žiūrėjimo, D. Pašala ekspedijavimo ir transporto bendrovių vadovams siūlo: „Jūsų įmonė taip pat sėkmingai naudoja TimoCom produktus ir gal norėtų dalyvauti panašiame projekte? Jei taip, prašome rašyti: dpasala@timocom.com!“

Linava apie TimoCom projektą.

Video klipą galite pamatyti čia.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų