30.10.2018

TIMOCOM: Sėkminga premjera: pirmoji Smart Logistics System Europoje

„Aplinka yra šių metų IAA Commercial Vehicles parodos nugalėtoja“

(2)

Erkratas / Hanoveris, 30.10.2018 – 435 pasaulinės premjeros – vienas nugalėtojas: „Aplinka yra aiškus šių metų „IAA Commercial Vehicles“ parodos nugalėtojas, daugiausia dėmesio skiriantis elektriniam mobilumui ir tinklų kūrimui“, - sakė TIMOCOM įmonės atstovas spaudai Gunnar Gburek. TIMOCOM pateikė vienos didžiausių tarptautinių transporto, logistikos ir mobilumo parodų premjerą. IT įmonė pirmą kartą pristatė naują sėkmingos transporto platformos visoje Europoje strateginę kryptį: Smart Logistics System.

„Naudodamiesi Smart Logistics System, savo klientams siūlome paprastu pelės klavišo paspaudimu prieinamas intelektualias IT programas ir paslaugas, skirtas skaitmeninti ir automatizuoti logistikos procesus“, - teigė G. Gburek. Smart Logistics System yra neutralus tinklas: „tinklo kūrimo tarp daugiau kaip 40 000 patikrintų pramonės įmonių procesas sistemoje yra paprastas ir saugus.“ G. Gburek yra įsitikinęs, kad tai taip pat naudinga aplinkai. „Kuriant tinklą be žiniasklaidos sutrikimų ar informacijos spragų, pajėgumai gali būti efektyviau naudojami viso pervežimo proceso metu.“

Simbolis, siejamas su nauja TIMOCOM kryptimi, yra naujasis įmonės logotipas: lankstus ir tobulas tikslinėms grupėms. Kartu su naujuoju šūkiu „Augmented Logistics“ daugiausia dėmesio skiriama paslaugų pasiūlos, skirtos daugiau kaip 127 000 sistemos naudotojų, plėtrai. „Naudodami neutralią apjungiančią sistemą siekiame savo klientams sukurti pasaulį be logistikos iššūkių“, - įmonės viziją apibūdina rinkodaros direktorė Pélagie Mepin. Tai yra naujos strateginės krypties pagrindas.

 

Daugiau informacijos apie TIMOCOM galima rasti www.timocom.com

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų