04.03.2015

TimoCom siūlo internetinę prekyvietę visai transporto grandinei

Daugiau sutarčių Europos krovinių biržoje, suteikiančių prieigą prie gamybos ir prekybos

(1)

Erkratas, 04.03.2015. Logistikos ateitį charakterizuoja technologiniai pokyčiai ir su jais didėjantis automatizavimas bei tinklai. Transporto biržos paslaugų teikėjas TimoCom taip pat apie tai žino, todėl norėtų tobulinti į ateitį orientuotą internetinę rinką, kurioje transporto paslaugos yra saugios, efektyvios ir remiamos technologinių procesų. Norėdamas pasiekti šį tikslą, IT paslaugų teikėjas žengia kitą logišką žingsnį ir dabar suteikia gamybiniams bei prekybiniams klientams prieigą prie krovinių biržos

 TC Truck&Cargo® visoje  Europoje. Žinoma, čia yra vienas lemiamas apribojimas: krovinių siuntėjai gali įvesti krovinį ir biržoje ieškoti transporto priemonių. Tačiau jiems nėra leidžiama ieškoti krovinių arba įvesti transporto priemonių.

 

Nuo TimoCom įsikūrimo 1997 metais pradžios prieiga prie krovinių ir transporto biržos TC Truck&Cargo® buvo neleidžiama gamybiniams ir prekybiniams klientams, todėl kad daugumą jų sudarė krovinių ekspedijavimo klientai. Šiandien, po 18 metų, atėjo laikas keistis, - informuoja TimoCom vyriausiasis atstovas Marcelis Fringsas: Plečiantis realaus laiko tinklalapiams, socialiniams tinklams ir pranešimų paslaugoms, žmonės jau seniai visur ir visada yra sujungti vieni su kitais.
Tai taip pat turi įtakos logistikos sektoriui, todėl TimoCom dabar privalo priimti šį iššūkį.
Mes norime optimizuoti procesą visoje transporto grandinėje.
Тai apima klientus iš gamybos ir prekybos srities.
Kitas logiškas žingsnis yra įtraukti juos į visos Europos tinklą. Patys TimoCom klientai to nori. Kasmetinė apklausa, kuri yra reguliariai atliekama mūsų klientams išsiunčiant informacinius biuletenius, patvirtina, kad dauguma pritarė šiam atidarymui, - paaiškina Fringsas.

Gamybiniai ir prekybiniai klientai turi tik turėti prieigą prie vietos, kurioje jie gali įvesti krovinį arba ieškoti transporto priemonių. Galimybė ieškoti transporto priemonių ir įvesti transporto priemones ir toliau yra suteikiama tik krovinių ekspedijavimo bendrovėms bei transporto paslaugų teikėjams. Krovinių biržos paslaugų teikėjas yra įsitikinęs, kad gamybinės ir prekybinės kompanijos ir toliau pateiks užsakymus savo dabartiniams verslo partneriams, netgi po to, kai jiems buvo atverta vietinė rinka. Tokiu būdu, ilgalaikiams lojaliems klientams lemiamas veiksnys bus ne tik kaina, bet ir geros bei holistinės paslaugos, patikimumas, profesinė patirtis ir punktualumas.

Daugiametė patirtis, vykdant konkursų skelbimo programą TC eBid®, tai įrodė. Čia nuo 2009 metų gamybiniai ir prekybiniai klientai tiesiogiai sudaro ilgalaikes sutartis su transporto paslaugų teikėjais.  Remiantis klientų nuomone, jie maksimaliai naudojasi abejais produktais - tiek TC Truck&Cargo®, tiek TC eBid®, siekdami kuo didesnės sėkmės savo verslui. Nuo tada paklausa ir suinteresuotumas atidaryti biržą krovinių siuntėjams nuolat didėjo.

Būdama pirmaujanti programinės įrangos bendrovė, TimoCom dirba progresyviai ir toliau siekia savo svarbiausio tikslo: sujungti krovinių ir transporto priemonių erdves - visiems tiems, kurie yra įtraukti į transporto veiklą visoje Europoje.

 
Daugiau informacijos apie TimoCom rasite apsilankę www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų