30.09.2015

TimoCom sujungia krovinių biržą ir sekimo platformą

Sekamos transporto priemonės dabar gali būti naudojamos kaip paieškos parinktis siekiant rasti netoliese esantį krovinį

(1)

Erkrath, 30.09.2015 - Transporto priemonės vieta tampa vis svarbesnė atliekant krovinių paiešką, todėl TimoCom sujungia integruotą elektroninį žemėlapį TC eMap® ir krovinių biržą TC Truck&Cargo®, ir taip suteikia papildomą pagalbą kasdieniniame savo klientų darbe. Vartotojai dabar gali pasirinkti sekamą transporto priemonę krovinių paieškoje ir rasti krovinių pasiūlymus, esančius arčiausiai transporto priemonės vietos. Be to, IT paslaugų tiekėjas vartotojui leidžia naudoti transporto priemonės vietos duomenis išplėstiniam maršruto skaičiavimui TC eMap® - Europoje didžiausias nuo tiekėjo nepriklausantis sekimo įrankis jungiantis daugiau negu 150 telematikos partnerių.

Pašto indekso ir vietovės paieškos funkcijos suteikia galimybę atlikti vietinių pasiūlymų paiešką. Naudodamas išplėstinę krovinių paiešką TimoCom klientas dabar gali rasti krovinių pasiūlymus, esančius netoli jų sekamos transporto priemonės dar greičiau. Pasirinkus transporto priemonės vietą, ji yra automatiškai naudojama kaip paieškos parametras krovinio apžvalgoje. Priklausomai nuo vartotojo iš anksto pasirinktų nustatymų, įrankis parodo rezultatus, apimančius iki 200 km atstumą nuo transporto priemonės vietos. Vartotojai gali gauti naujausius rezultatus paspaudę atnaujinimo mygtuką. Taip atnaujinami transporto priemonės vietos duomenys. Ši funkcija taip pat pasižymi privalumu, dėl kurio vartotojams nebereikia įvesti vietos duomenų ar nustatyti savo transporto priemonės vietos patiems atliekant krovinių paiešką. Vyriausiasis TimoCom atstovas Mrcel Frings sako, kad "Dabar mūsų klientai turi rasti krovinius, esančius netoli jų transporto priemonių greičiau, kad, pavyzdžiui, galėtų rasti tinkamą papildomą krovinį arba kitą krovinį. Todėl, labai svarbu, kad suteikiame tokį įrankį, kaip naujoji paieškos funkcija. Dabar jie gali peržiūrėti visas vietas ir susisiekti su tinkamais tiekėjais nedelsdami."

Naujos TC eMap® funkcijos
Klientai taip pat gali pridėti sekamos transporto priemonės vietą kaip pradinį maršruto tašką pasinaudoję išskleidžiamuoju mygtuku sekimo apžvalgoje, kuri yra nuolat atnaujinama. Vartotojams nebereikia patiems įvedinėti dabartinės vietos adreso. Naujoji funkcija taip pat leidžia greičiau apskaičiuoti krovinio maršrutą, įskaitant atstumą iki paėmimo taško. Be to, jūs galite peržiūrėti savo transporto priemonės vietą žemėlapyje ir pasirinkti jos dabartinę vietą kaip pradinį tašką paspaudę dešinį pelės klavišą. Naujos trečiosios funkcijos pagalba, transporto priemonės yra automatiškai parenkamos sekimui. Jeigu norite savo verslo partneriui suteikti prieigą prie jūsų transporto priemonės vietos ribotą laiko tarpą, paspauskite ant transporto priemonės ir pasirinkite "Pridėti sekimą" išskleidžiamajame meniu. Toks veiksmas automatiškai atidarys meniu pasirinkimą "Sekimas suteiktas", o sekama transporto priemonė jau bus parinkta. IT paslaugų tiekėjas taip pat patobulino transporto priemonės statuso piktogramas ir kursoriaus efektus.

Sužinokite daugiau TimoCom svetainėje adresu www.timocom.lt.

 

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų