19.07.2016

TimoCom transporto konkursų funkcijai buvo suteiktas BME kokybės ženklas

Suteiktas apdovanojimas ilgalaikėms transporto užsakymams

(3)

Erkrath, 2016-07-19 BMEnet GmbH, Gesellschaft des Bundesverbandes Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V. (Tiekimo grandinės valdymo, pirkimo ir logistikos asociacija)  dar kartą suteikė TimoCom transporto konkursų funkcijai  BME kokybės ženklą "Frachteinkauf" (Krovinių pirkimas). Ketvirtą kartą iš eilės internetiniai transporto konkursai sėkmingai išlaikė verslo asociacijos kokybės vertinimą. Taigi TimoCom Soft- und Hardware GmbH tęsia savo veiklą kaip parvirtinta "Programinės įrangos ir platformos" įmonė ir atstovauja transporto platformos kokybei.

Reguliarūs krovinių pasiūlymai ir jų vertės priedai

TimoCom transporto platformoje krovinių siuntėjai ir ekspeditoriai pasirašo ilgalaikes sutartis dėl transportavimo paslaugų tiekimo visoje Europoje. Jiems pasiekiamas logistikos tinklas, susidedantis iš daugiau nei 36 000 patikrintų įmonių. Su reguliariais transporto darbais TimoCom klientai gali gauti papildomas verslo galimybes, geresnę planavimo apsaugą ir efektyvesnis transporto parko naudojimas. Be to, transporto konkursų funkcija yra naudingas įrankis nustatant rinkos kainas ir analizuojant savo verslą. Iš tikrųjų konkursai kelia transporto industrijos efektyvumą. 

BMEnet kokybės ženklas yra patvirtintų kokybės standartų ženklas.

BMEnet GmbH suteikia kokybės ženklą už integruotą kompiuterinės įrangos ir platformų sprendimus optimizuodami pirkimus ir logistiką po kokybės patvirtinimo. Įvertinimas yra paremtas standartais ir neutralių kriterijų sąrašu su aiškiai nurodytais rekvizitais. Akreditacija ir pritarimo ženklas kuria skaidrią rinką ir pasitikėjimą renkantis kompiuterinės įrangos tiekėją.
Naudotojai gauna galimybę gauti programinę įrangą su įrodytais kokybės standartais. Patvirtinti tiekėjai, kitą vertus, turi savo produktų kokybės įrodymą.

Detalesnei informacijai apie TimoCom ir BME gauti aplankykite www.timocom.lt ir www.bme.de.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų