30.10.2017

TimoCom Varšuvos transporto parodoje „TransPoland 2017“

TimoCom transporto parodoje „TransPoland 2017“

(1)

Lapkričio mėnesį vyksiančiame „TransPoland 2017“ renginyje IT paslaugų teikėjas TimoCom pirmą kartą Lenkijoje pristatys naujausią didžiausios Europoje transporto platformos programą. TC Transport Order® leidžia skaitmeninti transporto užsakymus ir palengvina daugiau kaip 120 000 naudotojų darbą kasdieninėje logistikos skaitmeninimo srityje.

TimoCom gyvai

Logistikos paroda „TransPoland“ vėl atvers duris lapkričio 8-10 dienomis. Tai – puiki galimybė transporto sektoriuje pirmaujančiam IT paslaugų teikėjui TimoCom tiesiogiai pristatyti savo naująją platformą. Prie trečiojoje salėje esančio B2 stendo lankytojai turės išskirtinę galimybę išbandyti naująją programą ir įsitikinti, kaip galima efektyviai optimizuoti kasdieninę krovinių siuntėjų, ekspeditorių ir vežėjų veiklą. „Mums labai svarbu, kad skaitmeninė plėtra pasiektų kiekvieną, susijusį su transporto sektoriumi, ir kad visi galėtų sužinoti apie galimybes bei jų pritaikymą versle“, – sako TimoCom regiono vadovė Magdalene Jozkowski.

Skaitmeninimas tęsiasi

Neseniai TimoCom transporto platformą papildė skaitmeninė pokalbių programa „Business Messenger“ bei verslo dokumentų įkėlimo ir atsisiuntimo funkcija, integruota transporto kataloge. „Šiais metais mes ir vėl pristatome naują su skaitmeninimu susijusią programą, kuri tikrai padės supaprastinti TimoCom naudotojų darbą“, – sako Jozkowski.

Ramioje aplinkoje galėsite susipažinti su tuo, kaip veikia TC Transport Order® ir ką galima daryti naudojant naująją programą.

Daugiau informacijos apie TimoCom galite rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų