24.08.2017

TimoCom visada pateikia logistikos studentams pačią naujausią informaciją

Didžiausia Europos transporto platforma remia jaunus logistikos specialistus Lietuvoje

(2)

Praktinė patirtis yra vienas iš didžiausių privalumų, kurį studentai gali gauti pradėdami profesinę veiklą. Itin sudėtingame transporto ir logistikos sektoriuje dažnai nepakanka vien tik teorinių žinių, kad sektųsi realiame darbe. Trys Vilniaus kolegijos pripažino šią problemą ir rado sprendimą, bendradarbiaudamos su didžiausia Europos transporto platforma TimoCom.

Siekdama paremti jaunus transporto ir logistikos sektoriaus specialistus, TimoCom siūlo specialius su transporto sektoriumi susijusius seminarus. IT paslaugų teikėjas suteikia studentams ir stažuotojams prieigą prie specialios transporto platformos demonstracinės versijos. Čia jie gali praktiškai tvarkyti transporto užsakymus, prižiūrimi TimoCom instruktoriaus.

Vilniaus verslo kolegijos Ekonomikos ir verslo katedros vedėja / studijų koordinatorė dr. Jūratė Butvilienė, patvirtina tokių paskaitų svarbą jauniems logistikos specialistams: „Praktinio darbo išmanymas padės mūsų studentams patekti į profesinį pasaulį. Kaip švietimo institucija, mes galime jiems suteikti tik teorinių žinių. Be praktinių ir teorinių žinių, sektoriuje įgyta patirtis yra esminė pasiruošimo profesiniam darbui dalis. TimoCom seminarų metu mūsų studentai sužino, kaip sektorius ir transporto platforma vystosi skaitmenizacijos proceso kontekste. Tokiu būdu studentai įgauna daugiau privalumų žinių srityje, jei lygintume su kitais jaunais specialistais“, – sako A. Butvilienė.

Siekdami išsaugoti praktines žinias, TimoCom specialistai parengė informacinį lankstinuką kartu su Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Tarptautinio verslo katedra. „Visų pirma knygų apie krovinių biržą ir transporto platformas turinys yra dažnai pasenęs arba neišsamus. Tai nestebina, kadangi sektorius sparčiai vystosi. Su TimoCom ekspertų pagalba mes galime užpildyti šią spragą ir pateikti savo studentams naujausią medžiagą“, – teigia dr. Vytautas Sarnauskas.

Sertifikato reikšmė
Be išsamių žinių, seminaruose dalyvavę studentai ir stažuotojai gauna TimoCom išduotą sertifikatą. Ateityje jie gali jį panaudoti kreipdamiesi dėl darbo, kad atkreiptų dėmesį į savo didžiulę praktinę patirtį. Tačiau daugeliui šis sertifikatas reiškia daugiau nei tai“, –sako Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Transporto vadybos katedros lektorė Jolanta Turbienė. Ji pabrėžia, kad sertifikatas taip pat suteikia studentams pasitikėjimo savimi. 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite adresu www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų