03.04.2017

„Transport Logistic 2017“ parodoje TimoCom pristatys savo naują programą

Nauja transporto platformos programa

(4)

Erkrath, Vokietija, 2017.04.03 – Gegužės mėnesį Miunchene vyksiančioje transporto logistikos parodoje IT paslaugų teikėjas TimoCom pirmą kartą pristatys šių metų naujieną – naują didžiausios Europoje transporto platformos programą! Ši naujovė leidžia skaitmeninti užsakymus ir palengvina daugiau kaip 110 000 naudotojų darbą kasdieninėje logistikos skaitmeninimo srityje.

Išbandykite naują TimoCom programą

2017 m. gegužės 9–12 d. duris atvers viena žinomiausių pasaulyje logistikos, mobiliųjų, IT ir tiekimo grandinės valdymo sprendimų paroda.  Puiki galimybė transporto ir logistikos sektoriuje pirmaujančiam IT paslaugų teikėjui TimoCom tiesiogiai pristatyti savo naują skaitmeninimo programą. Prie A5 salėje esančio 317/418 stendo lankytojai galės išbandyti naująją programą ir įsitikinti, kaip galima efektyviai optimizuoti kasdieninę krovinių siuntėjų, ekspeditorių ir vežėjų veiklą. „Mums svarbu, kad skaitmeninė plėtra pasiektų kiekvieną, susijusį su transporto sektoriumi, ir kad visi galėtų sužinoti apie galimybes bei jų pritaikymą versle“, sako TimoCom įmonės atstovas Gunnar Gburek.

Skaitmeninimas tęsiasi

Neseniai TimoCom platformą papildė pokalbių programa „Business Messenger“  bei verslo dokumentų įkėlimo ir atsisiuntimo funkcija transporto kataloge. „Šiais metais ir vėl pristatome naują su skaitmeninimu susijusią programą, kurį tikrai padės supaprastinti TimoCom naudotojų darbą“, sako Gburek.

Dėl to TimoCom stendą tiesiog privalo aplankyti visi naudotojai ir suinteresuoti potencialūs klientai. Tai, kas ten laukia, bus atskleista tik prasidėjus parodai. 

Daugiau informacijos apie TimoCom galite rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų