24.01.2018

Transporto platforma TimoCom bendradarbiauja su UTA

Ar turite UTA kortelę? Ar žinote, kur yra visos UTA degalinės?

(1)

IT specialistas kartu su UTA degalinių tinklu į savo stebėjimo sprendimą integruoja papildomas lankytinas vietas.

  • Europos pirmaujanti transporto platforma plečia savo skaitmeninę programą
  • Dabar maršruto planavimas apima 44 000 jungtinių degalinių visoje Europoje
  • Degalų pildymo stotelės 2,6 mln. maršrutų

Erkratas, 2018 m. sausio 24 d. – Nuo šiol TimoCom padės suplanuoti sustojimus degalų pildymui numatytame maršrute. Europos pirmaujanti transporto platforma, bendradarbiaudama su Kleinostheime įsikūrusiu paslaugų ir kuro kortelių tiekėju UNION TANK Eckstein (UTA), plečia savo skaitmeninių paslaugų teikimo pasiūlymą.

44 000 degalinių visoje Europoje yra įtrauktos į UTA mobilumo tinklą. Sunkvežimių vairuotojai gali ne tik atsiskaityti už degalus UTA paslaugų kortele nenaudodami grynųjų pinigų, bet ir pasinaudoti kitomis paslaugomis kelyje. Nuo šiol degalinės TimoCom maršruto planavimo programoje bus nurodytos kaip lankytinos vietos (POI). „Tai padės mūsų klientams planuoti savo maršrutus dar efektyviau ir patogiau“, sako TimoCom įmonės atstovas Gunnar Gburek.

Daugiau nei 120 000 TimoCom platformos naudotojų gali naudotis šia išplėstine paslaugų teikimo paslauga TC eMap®, platformos skaičiavimų ir stebėjimo sprendimo dėka. Planuodami maršrutą, naudotojai gali matyti, kur yra įsikūrusios UTA tinklui priklausančios degalinės. TC eMap® apskaičiuoja apie 2,6 mln. maršrutų per mėnesį.

Sunkvežimių vairuotojai, planuodami maršrutą TimoCom transporto platformoje naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, gali tiesiog paliesti elektroniniame žemėlapyje esantį UTA logotipą, kad gautų papildomos informacijos ir tam nereikia atsisiųsti naujos programos ar programinės įrangos. Pavyzdžiui, galutinio naudotojo mobiliuosiuose įrenginiuose gali būti pateikta naujausia informacija vairuotojui apie darbo laiką, saugias automobilių stovėjimo aikšteles, kelių mokesčių rinkimo terminalus, didelio našumo kuro siurblius ir siūlomas degalų rūšis. Vien Vokietijoje prie UTA tinklo prisijungė 12 000 degalinių.

„Būdami mobiliojo ryšio paslaugų teikėju, turime būti ten, kur yra mūsų klientai. Šiuo atžvilgiu didžiausia Europos transporto platforma TimoCom yra idealus partneris“, teigia UTA generalinis direktorius Volker Huber.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų