24.11.2017

Transporto platforma: TimoCom seminarai Alytuje

IT ekspertas moko būsimuosius specialistus

(1)

Alytaus kolegija siūlo savo studentams praktinės veiklos programą „Transporto ir logistikos verslas“. Ją rengdama ir įgyvendindama ugdymo įstaiga nuo 2011 metų aktyviai bendradarbiauja su TimoCom IT specialistais. Šis bendradarbiavimas lėmė, kad didžiausios Europoje transporto platformos operatorius prisideda prie būsimųjų logistikos specialistų, kurie gebės dirbti šiuolaikinėje globalioje transporto rinkoje, rengimo. Apie bendradarbiavimą pasakoja Inžinerijos katedros vadovė Ingrida Brazionienė.

Tiesiog praktiška: idėjos įgyvendinimas

TimoCom seminarų apie naujausias logistikos rinkos tendencijas ir iššūkius bei didžiulę IT taikymo reikšmę metu studentai gilina savo praktines profesines žinias ir sužino apie aktualius būsimos veiklos iššūkius. „Mūsų įstaigoje besimokantys asmenys išsamiai supažindinami su TimoCom transporto platforma, skirta transporto paslaugų pasiūlai ir paieškai, bei plačiomis jos galimybėmis. Taip pat jie mokosi praktiškai planuoti, analizuoti ir valdyti krovinių bei transporto srautus, atlikti transporto ir krovinių paiešką, apskaičiuoti atstumus“, – pristato I. Brazionienė.

Bendradarbiaudami su TimoCom, dėstytojai gali patobulinti dalykines programas ir pakoreguoti jas atsižvelgdami į pokyčius šioje ūkio šakoje. Rengiant transporto ir logistikos srities specialistus, kurie privalo įgyti ne tik profesinių žinių, bet ir asmeninių bei socialinių įgūdžių, mokslo ir verslo sinergija yra neišvengiama, kad būtų užtikrintas profesionalių specialistų rengimas šiam verslui. Naujausioje literatūroje galima rasti informacijos apie skaitmenines transporto ir krovinių platformas bei pagrindines jų funkcijas ir paskirtį, tačiau, logistikos programų specialistai pripažįsta, kad tik tuo vadovaujantis neįmanoma perteikti tokių platformų naudojimo privalumų. „TimoCom seminarai yra naudingi studentams, nes jų metu yra praktiškai demonstruojamas darbas su transporto platformomis ir pristatoma jų būsimos profesinės veiklos specifika“, – dėsto I. Brazionienė.

Ji patikina, kad po šiemet balandžio 25 d. Alytaus kolegijoje vykusio seminaro studentai pageidauja daugiau tokių praktinių užsiėmimų. „Ypač studentams patiko tiesioginis bendravimas su dėstytojais, diskusijos, praktinių situacijų analizė ir galimų sprendimų teisingumo vertinimas“, – apibendrina katedros vedėja.

Seminaro dalyviams buvo įteikti TimoCom sertifikatai, kurie suteiks pridėtinę vertę ieškant darbo.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom rasite adresu www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų