19.07.2013

Transporto verslo parodos „Auto 2013“ atgarsiai

TimoCom klientai apie TimoCom

(2)

TimoCom bendradarbiavimas su klientais turtėja naujomis tradicijomis – transporto verslo dalyviams modernius IT produktus siūlanti kompanija savo partnerius skatina netradiciniais būdais.

Pernai pasakojome, kaip jaunatviška TimoCom komanda dirbo Vilniuje vykusioje transporto parodoje „TransBaltica“ ir kaip nuolatiniams savo klientams surengė fotosesiją bei interviu. Po to gimė stilingi lankstinukai, iš kurių žvelgia solidžių tarptautinių Lietuvoje veikiančių ekspedijavimo bei logistikos įmonių vadovai, vienu sakiniu akcentuojantys, kodėl jų įmonė naudojasi transporto ir krovinių biržos TC Truck&Cargo® paslaugomis. Šios įmonių vadovų nuotraukos su taikliais šūkiais visus metus puošia TimoCom puslapius internete.

Šį pavasarį panašus fotosesijos su klientais projektas vėl įvyko, šį kartą – pas „broliukus latvius“. Fotosesija buvo surengta pavasarį, Rygoje vykusios transporto parodos „Auto 2013“ dienomis. Kaip sakė projekto vadovas bei sumanytojas, TimoCom Rinkodaros skyriaus Baltijos šalims vadovas Denisas Pašala, šį kartą fotosesijoje dalyvavo tokios transporto logistikos kompanijos iš Latvijos, kaip SIA „ArfiLine“ TimoCom ID 098057, SIA „Beweship“ TimoCom ID 193497, SIA „TVA Logistic“ TimoCom ID 061921.

Kokias gi bendradarbiavimo su TimoCom vertybes išskiria klientai Latvijoje? Pasak SIA TVA Transporto skyriaus ekspeditoriaus Eduard Beinarovič, svarbiausia – kad TimoCom yra patikimas talkininkas ieškant krovinių. SIA „ArfiLine“ direktorius Artis Bierands drauge su valdybos pirmininku Filips Zile interviu pabrėžė, jog jiems TimoCom – tai pirmiausia aktualūs kroviniai ir patikimi partneriai. SIA „Beweship“ valdybos narė Iluta Grebska-Lonnberga akcentavo: TimoCom klientai – tai patikimi ir patikrinti partneriai!

Projektas pareikalavo abiejų pusių susitelkimo – reikėjo ne tik fotosesijos dalyvių nusiteikimo. Šį kartą pagal sumanymą iškalbingas turėjo būti ir fonas, atspindintis įmonės veiklą. „Prireikė daug organizacinių pastangų, nes fotosesijoje dalyvavo ne tik žmonės, bet ir transporto priemonės, reikėjo paieškoti tinkamos vietos, fotografavimo rakurso“, - pristatydamas baigtą projektą sakė Denisas Pašala.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų