08.05.2013

Trumpas interviu su Marcel Frings apie TC eMap®

Trumpas interviu

(1)

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom Soft- und Hardware GmbH pristatys naują TC eMap® su sekimo funkciją. Apie šį produktą, mes bendravome su TimoCom Vyriausiu Atstovu Marcel Frings.

Klausimas: Ponas Frings, birželio pradžioje TimoCom pristatys naują TC eMap® su sekimo funkciją. Kuo ypatinga ta sekimo funkcija?

Marcel Frings: Dabar yra ne tik vienas akcentas, bet yra keletas. Pradėsiu nuo to, jog sekimo funkcija pati savaime jau yra ypatinga. Mes esame tik pirkimų platformos, skirtos transporto sektoriui, paslaugų teikėjas, kuris pristato šį produktą. Mūsų vartotojai, pačios transporto ir krovinių biržos TC Truck&Cargo® viduje, gali naudotis TC eMap® įskaitant ir sekimo funkcija, kuri prieinama standartinėje TimoCom platformoje Viena iš pagrindinių ypatybių yra ta, kad vienu metu galima naudoti skirtingas telematikos sistemas. Mes bendradarbiaujame kartu su daugeliu Europoje dažniausiai naudojamų telematikos paslaugų teikėjais. Iki šiol, tokios, nuo gamintojo nepriklausomos sekimo galimybės nebuvo naudojamos nei vienoje transporto biržoje.


Klausimas: Kam būtent skirtas šis modulis? Krovinių ekspeditoriams ar vežėjams?

Frings: Taip, kaip ir visos mūsų pirkimų platformos, taip ir TC eMap® paprastai yra skirtas visoms įmonėms susijusioms su transportu. TC eMap® stebėjimo galimybė sutaupo krovinių ekspeditoriams daug brangaus laiko. Jūs juk patys žinote, kaip šiais laikais viskas veikia: Klientas skambina į transporto įmonę ir nori sužinoti, kur šiuo metu randasi jo prekės. Transporto įmonė suteikia reikalaujamą informaciją. Ateityje tai galima bus padaryti dar efektyviau. Transporto įmonė paprasčiausiai suteikia savo verslo partneriui galimybę stebėti atitinkamą transporto priemonę. Tuomet, jie visuomet patys, be papildomų bereikalingų skambučių atlikimo gali pamatyti, kur transporto priemonė, kuri veža jų prekes yra - ir tai būtent tuomet, kai jiems ši informacija yra būtina. Be to, stebėjimas per TC eMap® yra aiškus ir paprastas. Krovinių siuntėjai ir/ar planuotojai gali stebėti visas telematines sistemas viename lange ir jiems jau nebūtina mėtytis pirmyn ir atgal tarp skirtingų platformų.


Klausimas: Kuo vežėjams gali būti naudingas šis produktas?

Frings: Tai, kad vežėjai turi galimybę nurodyti, kad jų transportas gali būti stebimas, yra konkurencinis jų pranašumas! Tuomet, kai įvedama transporto priemonių pasiūlymai, visos įmonės gali pažymėti, ar jų transporto priemonės gali būti stebimos ar ne. Transporto rinkoje saugumo aspektai tampa dominuojantys. Jeigu aš būčiau klientas ir turėčiau pasirinkti iš dviejų paslaugų teikėjų iš kurių vienas suteikia galimybę stebėti jo transporto priemones, be abejonės aš pasirinkčiau jį. Suteikiant galimybę kitiems stebėti jūsų transportą yra skaidrumo ženklas, bei verslo pasitikėjimo pagrindas – o tai yra tas ženklas, kurį jūs ateityje, kaip paslaugų teikėjas galėsite savo verslo partneriams parodyti TC eMap®

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų