19.07.2016

Už Europos sienų

Kinijos Vyriausybės delegacija aplanko TimoCom

(2)

Erkrath, Vokietija 2016-07-19 – Delegacija iš Kinijos krovinių transporto centrus Europoje apžiūrėti skirto vizito metu negali praleisti TimoCom, didžiausios transporto aikštelės Europoje ir tikro kelionės brangakmenio. Planuojant kelionę vienuolikai delegacijos narių tai iš karto buvo aišku, vos tik jie susipažino su TimoCom veikla. Taigi Vyriausybės delegacija apsilankė TimoCom įmonės būstinėje Erkrath, Vokietijoje, birželio pabaigoje ir praleido popietę TimoCom įmonės užkulisiuose.

Iš Kinijos, per Europą, į Erkrath.

Vyriausybės delegacija jau buvo aplankiusi krovinių transporto  centrus Londone, Amsterdame ir Miuniche tam, kad suprastų, kaip transportavimas keliu, vidaus laivyba ir transportavimas geležinkeliais veikia kartu. Delegacija sužinojo apie TimoCom dar būdama Kinijoje, kai ieškojo patikimos transporto aikštelės Europoje. Transporto optimizavimas ir transporto priemonių naudojmas dabar yra svarbi tema Kinijoje. Delegacija greitai nusprendė, kad jiems reikia stabtelti Erkrath, kad aplankytų TimoCom.

Jie atvyko pirmadienį, 2016 m. birželio 20 d. Vienuolika delegacijos narių pakviesti į TiComplex, juos pasitiko TimoCom vyriausiasis atstovas Marcel Frings ir jo asistentė Nadine Reutersberg. Jų vizitas prasidėjo turu po keturių aukštų TimoCom būstinės pastatą. Po kiekvieno skyriaus ir atsakomybės sričių pristatymo Marcel Frings papasakojo sėkmingą TimoCom, pirmaujančios Europos transporto biržos istoriją. Svečiai nuo pat pradžios buvo labai susidomėję. Pavyzdžiui, jie buvo labai dėmesingi kompanijos atstovų teikiamiems paaiškinimams. Rinkodaros skyriuje Frings aptarė daug skirtingų kultūrų, atstovaujamų ne tik TimoCom klientų, bet ir darbuotojų iš skirtingų šalių. Tada jis delegacijos nariams parodė informacinių technologijų skyrių, kuris nenuilstamai stengiasi vystyti ir optimizuoti transporto aikštelę klientų naudojimui. Aplankę visus aukštus ir skyrius vienuolika delegacijos narių atsipalaidavo įmonės restorane "Timos Esszimmer" ir susidomėję klausėsi Marcel Frings apie TimoCom portfolio. Be transporto biržos, integruoto elektroninio žemėlapio su siekimo funkcija, verslo katalogo ir transporto konkursais svečiai iš Kinijos domėjosi sandėliavimo birža. Pasibaigus pristatymui delegacijos nariai uždavė daug klausimų, susijusių su TimoCom vystymusi, tikslinėmis grupėmis ir jų raktu į sėkmę. 

Kai visi jiems kilę klausimai buvo atsakyti, vizitas buvo baigtas, bet dienos įspūdžiai neišblėso. Frings įspūdis: "Tai nebuvo mūsų paskutinis pokalbis. Atrodo, jie yra labai susidomėję TimoCom dėl jų pačių transportavimo poreikių."

Šis išskirtinis vizitas rodo, kad TimoCom yra kur kas daugiau nei krovinių birža, ji vienija žemynus esančioje darbo erdvėje ir per geografines sienas.

 

Daugiau informacijos apie TimoCom" galite rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų