08.06.2015

Uždirbkite daugiau pinigų su kroviniais iš pirmų rankų

Krovinių birža prieš sugedusį telefoną

(2)

Erkrath, 08.06.2015 Transporto verslas nėra lengvas, o dabar krovinių ekspeditoriai Rytų Europoje susiduria su dar didesniais iššūkiais, ypač pastaraisiais mėnesiais. Sankcijos, taikomos Rusijai, sukėlė ekonominį nuosmukį, o Vokietijos minimalaus darbo užmokesčio įstatymas verčia atlikti daugybę administracinių darbų. Todėl TimoCom vadovės Lenkijoje Klaudia Grzybowska teigimu, dabar ypač svarbu gauti daugiausia naudos iš jūsų pervežimo užsakymų: "Didžiausia pelno marža yra sukuriama krovinių iš pirmų rankų pagalba. Šie kroviniai gali būti rasti didžiausioje Europos pirkimų platformoje: TimoCom."

Pelningi pervežimo darbai tiesiai iš Vakarų rangovų
Visi žino sugedusį telefoną: Lieka tik nedidelė tikrosios žinutės dalis. Taip pat yra ir su krovinių įsigijimu. Kuo daugiau žingsnių tarp kliento ir tiekėjo, tuo mažesnis pelnas. Be to, esantis tiekimo grandinės pabaigoje užmokesčio turi laukti ilgiausiai. Kiekviena susijusi šalis keletą dienų skiria apdorojimui. TimoCom bendrovėje, kaip vežėjas, aš turiu galimybę gauti pelningus užsakymus iš sertifikuotų bendrovių.  Tai reiškia ne tik didesnį pelną bet ir greitesnį apmokėjimą, pažymi Grzybowska, "Dėl tiesioginio bendravimo tarp kliento ir tiekėjo, informacijos tėkmė yra geresnė. Kaip klientas, aš galiu geriau kontroliuoti užsakymą." Todėl, darbas yra mažiau įtemptas ir teikia daugiau pasitenkinimo visiems. Didėja kitų darbų ir rekomendacijų galimybė.  

Išnaudokite visą potencialą ir padidinkite savo šansus
Vadovė taip pat pataria išnaudoti visas programos galimybes panaudojant ir mobilią prieigą ar sekimo platformą. Ypač mažesnės bendrovės gali gauti naudos iš taupymo ir mobilios prieigos prie visų funkcijų. Programėlės dėka, užsakymus galima priimti išmaniuoju telefonu ar planšete esant bet kurioje vietoje. Tai sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų. Norėdami padidinti savo galimybes gauti pervežimo užsakymą, TimoCom vartotojai savo profiliuose nurodo, ar jie gali būti stebimi. TimoCom jau integravo sąsajas su visais tradiciniais GPS sekimo paslaugų tiekėjais esančiais Europoje.

Su TimoCom jūs galite tiesiogiai priimti pervežimą iš pirmų rankų.

Sužinokite daugiau TimoCom svetainėje adresu www.timocom.lt.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų