Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Apdirbamoji gamyba

Apdirbamoji gamyba – tai procesas, kurio metu žaliava yra paverčiama gatavu produktu

Sudėtingesni produktai tokie, kaip traukiniai, lėktuvai, buitinė technika ar transporto priemonės, yra parduodami didmenininkams; didmenininkai šiuos produktus parduoda mažmenininkas, kurie toliau produktus parduoda vartotojams.Apdirbamoji pramonė dažniausiai taikoma didelės apimties produkcijos pramoninėje gamyboje. Apdirbamosios gamybos procesas – tai žaliavų, komponentų ar dalių pavertimas gatavais produktais. Be to, apdirbamoji gamyba yra glaudžiai susijusi su inžinerija ir pramoniniu dizainu. Terminas „apdirbamoji gamyba“ taip pat dažnai naudojamas siekiant apibūdinti produkcijos gamybą ar net detalių surinkimo procesą. Detalių surinkimo procesas dažniausiai yra naudojamas tokiose pramonėse, kaip puslaidininkių ir plieno pramonėse.

Produkcijos gamyba – tai procesas, sujungiantis materialines ir nematerialines sąnaudas (medžiagos ir patirtis) , todėl apima ir paslaugas, kurios neįtraukiamos į apdirbamosios gamybos procesą.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų