Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

ETMK (CEMT) leidimas

ETMK (CEMT) leidimas (CEMT = Conférence Européenne des Ministres des Transports / Europos transporto ministrų konferencija) leidžia įmonėms vežti prekes tarptautiniais transporto maršrutais tarp ETMK valstybių narių (neskaitant OECD narių, Konferencijos narės yra tai pat daugelis Rytų ir Pietryčių Europos valstybių). ETMK (CEMT) leidimas nesuteikia teisės vežti krovinius ETMK valstybės narės viduje arba tarp ETMK valstybės narės ir ne ETMK valstybės narės.
Leidimus išduoda susisiekimo ministerija. Jie naudojami pagal griežtus nurodymus, kurie, be kita ko, apima transporto priemonių kategorijas (EURO 1 - 4). Pretenzijos dėl leidimų išdavimo nepriimamos. Leidimą privaloma turėti atliekant bet kokį reisą, su kroviniu ar be krovinio, ir užpildyti prieš išvykstant į reisą. Leidimas galioja vienus kalendorinius metus.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų