skip navigation

Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Kelionės be krovinio

Kelionė be krovinio suprantama kaip pervežimas, kai sunkvežimis turi vykti į kitą pakrovimo vietą be krovinio. Dažniausiai tai atsitinka, kai prie transporto užsakymo nėra gauta tinkamo transporto užsakymo. Pavyzdžiui, jei sunkvežimio vairuotojas gauna transporto užsakymą nuvežti krovinį iš Diuseldorfo į Paryžių, tai pristatęs savo krovinį jis būna įvykdęs minėtą transporto užsakymą, tačiau kitam pervežimui į kitą pakrovimo vietą neturi krovinio, kurį galėtų nuvežti. Taigi nuvažiavimas pasiimti kitą krovinį yra kelionė be krovinio.Transporto biržos yra veiksminga priemonė pervežimams be krovinio išvengti. Vartotojai gali vos per keletą sekundžių susirasti krovinio pasiūlymą arba įvesti į sistemą duomenys apie savo transporto priemonę. Juk bet kuri transporto įmonė norėtų išvengti kelionių be krovinių, nes tai visada nuostolinga, prarandama laiko ir daroma žala aplinkai.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Visi laukai, pažymėti '*', yra privalomi ir turi būti užpildyti.

Siųsdami registracijos formą patvirtinate, kad sutinkate su mūsų duomenų apsaugos gairėmis.

Naujienlaiškio prenumerata:


Jūsų asmens duomenis (el. pašto adresą, pavardę ir vardą) TIMOCOM GmbH perduos „SC-Networks“ GmbH priklausančiai duomenų bazei (Registergericht: Amtsgericht München, Registernummer: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 82319 Starnberg tik siunčiant informaciją. „SC-Networks GmbH“ laikosi Federalinio duomenų apsaugos įstatymo ir TIMOCOM GmbH nurodymų.

Į viršų