Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Konkreti data

Fiksuota data yra nurodoma, jei priėmus transporto pasiūlymą, susitariama dėl konkretaus laiko, per kurį sunkvežimis turi būti pakrautas arba iškrautas. Toks susitarimas yra sutartimi sutartų paslaugų dalis.

Sąvoka
Fiksuota data pakeitė sąvoką „suplanuoti kroviniai“, kuri šiuo metu nebėra plačiai naudojama. Bendrasis terminas yra „fiksuotas sandoris“.

Kasdienė veikla
Dėl fiksuotos datos dažniausiai susitariama atliekant iškrovimą, o pakrovimą – rečiau. Iš esmės, fiksuota data nurodo naujausią galimą laiką, per kurį krovinys turi būti pristatytas klientui. Jei sunkvežimis atvyksta anksčiau, vis tiek bus laikoma, kad krovinys buvo pristatytas laiku. Tačiau yra ir tokių fiksuotų datų, kai krovinys negali būti pristatytas anksčiau. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių, pvz., tam tikram laikui išnuomotas kranas iškrauti krovinius, užblokuojama gatvė, kad į ją galėtų patekti autokrautuvas. Be to, fiksuota data užtikrina griežtą laiko valdymą. Tai leidžia apsisaugoti nuo prastovų pakrovimo rampose.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų