Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Logistika 4.0

Logistika 4.0 perteikia pačius naujausius logistikos metodus, įskaitant tinklo kūrimą, skaitmeninimą ir debesų kompiuteriją. Logistikoje 4.0 logistikos specialistai daugiau neapsiriboja vien tik paprastu gabenimu, o sutelkia dėmesį į funkcinį įmonės logistikos koordinavimą visoje tiekimo grandinėje.

Sąvoka
Logistika 4.0 buvo sukurta atsižvelgiant į Pramonė 4.0 savoką, kuri pirmą kartą buvo panaudota 2011 metais Hanoveryje IAA komercinių automobilių prekybos mugėje, teigiant, kad šiuo metu stovime ties ketvirtosios pramonės revoliucijos slenksčiu. Pirmoji pramonės revoliucija įvyko pradėjus naudoti garus, o antroji – elektrą bei surinkimo sistemas. Trečioji pramonės revoliucija, dar vadinama skaitmenine, prasidėjo automatizavus gamybą ir ėmus naudoti tokią elektroniką, kaip programuojami loginiai valdikliai.

Logistika 4.0 tęsia šią tendenciją, pasitelkdama naujausią informaciją ir ryšių technologijas. Pažangios ir suskaitmenintos tinklo sistemos leidžia žmonėms, įrenginiams, gamykloms, logistikai ir produktams turėti tiesioginę tarpusavio sąveiką. Kuo anksčiau logistika integruojama į tiekimo grandinę, tuo efektyvesnis tiesioginės gamybos optimizavimas. Kita vertus, transporto įmonės gali tikėtis didesnio saugumo planuojant darbus, geresnio transporto priemonių panaudojimo ir trumpesnių prastovų pakrovimo vietose.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Į viršų