skip navigation

Transporto ir logistikos procesų valdymas gali būti paprastas ir greitas! TIMOCOM Smart Logistics System rasite jums tinkamiausią programėlę – nesvarbu, ar organizuojate prekių pervežimą, valdote transportą ar reikia pagalbos valdant užsakymus.

Sandėliavimo birža

Internetinė sandėliavimo birža, tai sandėliavimo paieškos sistema, kurioje yra prekiaujama prieinamomis sandėliavimo erdvėmis. Tiekėjai naudojasi platforma norėdami patalpinti savo turimus plotus su tai apibūdinančia atitinkama informacija. Pritrūkus laisvos ar/ir logistinės vietos įmonėms turinčioms prekes, ją galima rasti pasitelkus biržos paslaugas. Specifinė paieška pateikia rezultatus, kurie atitinka prekes, kurias reiktų patalpinti. Būtent todėl, paieškos langeliuose naudotojai pirmiausiai suveda pageidaujamus kriterijus susijusius su sandėlių rūšimis, dydžiu ar vieta. Nurodyta sistema apskaičiuoja atitikimus tarp esamų sandėliavimo erdvių pasiūlymų ir tarp esamo poreikio. Naudojant internetinę sandėliavimo biržą, įmonės gali dar greičiau ir lanksčiau reaguoti į galimas kliūtis susidarančias sandėliavimo patalpų rinkoje. Pažvelgus iš kitos pusės, tai leidžia išvengti laisvų nepanaudotų plotų ir optimaliai panaudoti pajėgumus. Kuo didesnė ir platesnė pasiūlymų įvairovė, tuo yra didesnės galimybės sandėliavimo biržoje surasti tinkamą sprendimą. Kadangi sandėliavimo plotai reikalingi ne tik transporto ir logistikos įmonėms, sandėliavimo birža taip pat gali sudominti ir kitų veiklos šakų atstovus.

Tapkite pramonės žinovu

Registruokitės ir nuolat gaukite informacijos, kaip palengvinti darbus bei išplėsti įmonės galimybes.

Naujienlaiškio prenumerata

Visi laukai, pažymėti '*', yra privalomi ir turi būti užpildyti.

Siųsdami registracijos formą patvirtinate, kad sutinkate su mūsų duomenų apsaugos gairėmis.

Naujienlaiškio prenumerata:


Jūsų asmens duomenis (el. pašto adresą, pavardę ir vardą) TIMOCOM GmbH perduos „SC-Networks“ GmbH priklausančiai duomenų bazei (Registergericht: Amtsgericht München, Registernummer: HRB 14 65 73), Enzianstr. 2 82319 Starnberg tik siunčiant informaciją. „SC-Networks GmbH“ laikosi Federalinio duomenų apsaugos įstatymo ir TIMOCOM GmbH nurodymų.

Į viršų