17.07.2017

Moterys logistikoje 3 dalis. Moteriška intuicija padeda ir logistikos srityje

„Moterys logistikoje“ UAB „Mobiletrans“ TimoCom ID 241611

(5)

TimoCom / Sveiki, p. Stelingienė ar galėtumėte mūsų skaitytojams trumpai papasakoti apie savo įmonę?

Pašnekovė, Vaida Stelingienė /Sveiki. Transporto srityje dirbu jau 20 metų. UAB „Mobiletrans“ įkūriau 2012 metais. Šiuo metu esame 5 darbuotojų komanda, teikianti ekspedicijos paslaugas. Dirbame su įvairių šalių klientais: tiek Vakarų Europa, tiek Rytų šalimis.

Ar siūlote ypatingų paslaugų, kurios išskiria Jūsų įmonę iš kitų transporto / pervežimo įmonių?

Teikiame „Express“ pervežimų paslaugas. Kadangi dirbame Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje, teikiame multimodalinių pervežimų paslaugas. Kroviniai atgabenami iš Vokietijos keltu, o iš Klaipėdos uosto transportuojami sunkvežimiais arba geležinkeliu į Rytų šalis.

Kokių priemonių imatės, kad išliktumėte konkurencingi?

Pirmiausia, išlaikome konkurencingą paslaugų kainą. Taip pat operatyviai reaguojame į rinkos pokyčius. Be to, kas kartą bandome pritraukti kuo daugiau tranzitinio transporto srautų. Nuolat stengiamės suteikti puikias pervežimo paslaugas, kad klientas dar ne kartą sugrįžtų. Mums labai svarbu puoselėti gerus darbo santykius su savo klientais.

Kas Jums asmeniškai yra sudėtinga ir įdomu šioje veikloje?

 Džiaugiuosi, kad man patinka šis darbas. Kiekviena diena suteikia naujų žinių bei patirties. Žinoma, kartais pasitaiko itin sudėtingų logistikos situacijų. Įdomiausia – ieškoti ir atrasti optimaliausius sprendimo būdus kritinėse situacijose.

 Su kokiomis, Jūsų nuomone, didžiausiomis problemomis susiduria logistikoje dirbančios moterys?

Manau, kad daugiausia sunkumų  moterims sukeltų įvairūs techniniai dalykai. Todėl reikia turėti daug entuziazmo, aktyviai domėtis technologinėmis naujovėmis, logistikos procesų specifika ir tokių problemų nekils.

Kas Jums asmeniškai yra sunkiausia, dirbant logistikos srityje?

Transporte nėra žodžio „palauk“. Viską reikia daryti „čia ir dabar“. Kaip vadovė esu reikli sau, pati stengiuosi kasdien padaryti kuo daugiau. Įdomu tai, kad turiu bendrauti su įvairiais žmonėmis. Logistikos srityje turi ne tik gerai išmanyti savo darbą, bet ir sugebėti viską atlikti greitai. Iš prigimties esu aktyvus ir veiklus žmogus, todėl šioje srityje galiu pilnavertiškai realizuoti save.

Kaip manote, ar reiktų daugiau vadovaujančių moterų transporto srityje ir kodėl?

Reikia. Kartais vadovių moterų labiau paisoma nei vyrų vadovų. Tenka nemažai bendrauti su kitomis vadovaujančias pozicijas užimančiomis moterimis.  Pastebėjau, kad jų privalumas yra pareigingumas bei kruopštumas. Taip pat, dažnai padeda ir moteriška intuicija.

Kas sieja Jūsų ir TimoCom įmones?

TimoCom atradau labai seniai. Puiku, kad TimoCom teikia platų spektrą modernių paslaugų. Nuolat naudojamės TC eMap paslaugomis. Taip pat svarstome galimybę pasinaudoti Inkasso paslaugomis.  Taip pat džiaugiamės, kad per TimoCom randame naujus partnerius.

Apie seriją:

TimoCom yra į ateitį orientuota įmonė, kuri siekia pozityvių permainų transporto srityje. Kad atsirastų erdvės naujoms idėjoms, reikia sugriauti senus mąstymo stereotipus. Transporto srityje, kurioje dominuoja vyrai, straipsnių „Moterys logistikoje“ serija padės siekti užsibrėžto tikslo.

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų