31.10.2018

TIMOCOM kuria naują impulsą logistikos pramonei

Pirmasis TIMOCOM Networking Experience renginys buvo naudingas vežėjams, ekspeditoriams ir krovinių siuntėjams

(1)

Erkratas / Poznanė, 31-10-2018. Paprastas patarimas: 50 logistikos specialistų iš aštuonių Europos šalių susitinka, keičiasi patirtimi ir dirba kartu, kurdami naujas idėjas. Visa tai vyksta TIMOCOM Networking Experience 2018 renginio metu. TIMOCOM darbuotojai turėjo įdėti daug širdies ir energijos, kad suorganizuotų tokį renginį ir įtikintų logistikos vadovus, transporto įmonių savininkus bei asociacijos atstovus, paskirti dvi dienas jų užimto tvarkaraščio ir dalyvauti renginyje. Reikėjo įrodyti, kad šis renginys teikia tikrą pridėtinę vertę.

50 logistikos specialistų iš aštuonių Europos šalių susitinka, keičiasi patirtimi ir dirba kartu, kurdami naujas idėjas

Bendrinti...

Efektyvi pramonės komunikacija

Pagrindinis 2018 m. rugsėjo 6 ir 7 d. Poznanėje, Lenkijoje vykusio TIMOCOM Networking Experience 2018 renginio tikslas buvo sukurti atmosferą, kurioje buvo galima ne tik keistis nuomonėmis ir patirtimi su pramonės konkurentais, bet ir lengvai atrasti potencialių įdomių bendradarbiavimo projektų. Todėl dviejų dienų programa buvo skirta bendriems seminarams, susijusiems su ateities skaitmeninio transporto procesais ir naujomis TIMOCOM Smart Logistics System programomis. „Žinoma, kurdami naujas sistemas, paslaugas ir sąsajas, mes visada atsižvelgiame į klientų atsiliepimus, tačiau, betarpiškai bendraudami ir turėdami pakankamai laiko bei erdvės dėmesiui sutelkti, mes susidūrėme su idėjomis, apie kurias niekada anksčiau negalvojome ir kurias šiuo metu sėkmingai įgyvendiname“, teigia TIMOCOM produktų vadybininkė Sabine Nobel. TIMOCOM portfelio vadybininkui Philipp Schmidt diskusijos ir klientų entuziazmas atrodo įkvepiantis: „Tokį renginį, kuriame dalyvavo visi tiekimo grandinės dalyviai nuo siuntėjo iki vežėjo, organizavome pirmą kartą. Ir jau galime teigti, kad gauti atsiliepimai buvo labai vertingi.“

Išskirtinės paskaitos pramonėje

Siekdami pasiūlyti dar didesnę pridėtinę vertę, TIMOCOM pakvietė du ekspertus pasidalinti savo praktine patirtimi su svečiais. Pavyzdžiui, advokatų kontoros „Iuridica“ atstovas Lukasz Chwalczuk supažindino su nauja visos Europos sankcijų už eismo pažeidimus sistema. Ispanijos vaisių ir daržovių pardavėjų Germans Barri S.L. atstovė Natalia Echeverry skaitė paskaitą apie tai, kokią įtaką transporto logistika daro greitai gendančių produktų prekybai.

NETWORKING

Antrąją renginio dieną Skoda Auto Lab vairuotojų saugos mokymo sesijos metu pedalas tikrąja to žodžio prasme „pasiekė dugną“. Jos metu sertifikuoti treneriai dalijosi savo žiniomis ir patirtimi, kad dalyviai būtų pasirengę ekstremalioms situacijoms kelyje. Kaip ir buvo tikėtasi, laikas, praleistas už vairo, davė impulsą lenktynėms.

Visa patirtis neabejotinai suteikė dalyviams peno apmąstymui dar negrįžus namo. Minske, Baltarusijoje įsikūrusios įmonės OOO KRAFTTRANS atstovas Dimitry Lavrinenko sakė: „Intensyvumas, integracija ir informatyvumas! Bendradarbiavimas tarptautinėse komandose buvo ypač efektyvus. Mūsų įmonės kolektyvas jau pareiškė norą dalyvauti kitame renginyje.“ Ispanijos įmonės Germans Barri S.L. atstovė Natalia Echeverry  didžiavosi renginio šūkiu „Tinklo kūrimas“: „Dabar dar geriau suprantame, kaip transporto pramonė veikia pervežimo įmonių, o ne tik gamybos ir prekybos atžvilgiu. Mes visada turime naujų transporto užsakymų, todėl nuolat ieškome naujų transporto įmonių – ir mes galėjome rasti naujų kontaktų būtent čia.“

 

Patobulinta patirtis

Pasak TIMOCOM įmonės atstovo spaudai Gunnar Gburek, kuris dalyvavo visuose seminaruose, klientams skirtas renginys yra nepaprastai svarbus, ypač atsižvelgiant į TIMOCOM persitvarkymą pramonėje: „Kiekvienas mūsų sistemos skaitmeninis tobulėjimas daro klientų procesus išmanesnius, o tai leidžia jiems dar labiau padidinti savo konkurencinį pranašumą. Renginį galima vadinti patobulinta patirtimi, skirta Augmented Logistics.“ Po sėkmingos pradžios įmonė ketina išnagrinėti klientų atsiliepimus ir juos įtraukti į savo 2019 m. planus. 

Daugiau informacijos apie TIMOCOM galima rasti www.timocom.lt

Atsisiųsti pranešimą spaudai
Į viršų