TimoCom Logo

JavaScript yra išjungta Jūsų naršyklėje.

Todėl šios interneto svetainės funkcijų asortimentas yra sumažintas. Jeigu norite padidinti naudojimo diapazoną ir patogiau naudotis, prašome savo naršyklės nustatymuose laikinai įjungti JavaScript programą.
TimoCom – Europos transporto biržų lyderiai!

Programėlė, skirta planšetėms ir išmaniesiems telefonamsPasinaudokite visomis TimoCom siūlomomis galimybėmis kad ir kur bebūtumėte

Gaukite prieigą prie didžiausios Europoje transporto platformos bet kuriuo metu kur bebūtumėte. Tai paprasta: parsiųskite TimoCom transporto barometro programėlę – tai jūsų mobili prieiga prie visų sutartinių TimoCom produktų! Ar tai būtų transporto birža, konkursų platforma, sekimo platformasandėliavimo birža ar transporto katalogas, su šia programėle jūs turite prieigą prie savo TimoCom paskyros ir galite planuoti savo tvarkaraštį būdami bet kur.*

Privalumai:

  • Visiška prieiga prie jūsų TimoCom paskyros kur bebūtumėte.
  • Greitai reaguokite į naujas verslo galybes bet kuriuo metu.
  • Raskite krovinius ir vietą jūsų kroviniams transporto priemonėse visoje Europoje.
  • Visada žinokite savo transporto priemonių buvimo vietą naudodamiesi GPS transporto priemonės lokalizavimu nesvarbu, kur esate.
  • Dalyvaukite konkurse dėl pervežimo darbo bet kuriuo metu.
  • Pasiūlykite sandėliavimo vietą lanksčiai ir greitai raskite tuščią sandėliavimo vietą.
  • Mobilių tinklų kūrimas su bendrovės profiliais skirtais transportui ir logistikai TC Profile® platformoje.
AppStores QR-Code

Išnaudokite visas TimoCom mobiliosios transporto barometro programėlės galimybes.

Visur esantis ir visuomet aktyvus

Mobili prieiga yra integruota į transporto barometro programėlę. Todėl, naujausi rinkos duomenys apie Europos kelių transporto pramonę prieinami visiems vartotojams. Derybos mokant grynaisiais pinigais vyksta žymiai sklandžiau. Su TimoCom mobilia prieiga jūs esate pasiruošę viskam bet kuriuo metu ir bet kur bebūtumėte – kita verslo galimybė yra jūsų rankoje ir jums tereikia vieno paspaudimo.

* Norint naudoti mobiliame įrenginyje, turite būti prisiregistravę ir stacionariame PC. Bet kuriems papildomiems įrenginiams reikia atskiros TimoCom paskyros.

Atverdami svetainę, sutinkate priimti slapukus analizės, pritaikyto turinio ir reklamos tikslais.